Viedokļi

Pašreklāma uz likuma rēķina

- 8.Decembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Iepriekšējās nedēļas nogalē par politiskajām izklaidēm parūpējās Saeimas deputāts, partijas Likums un kārtība dibinātājs Aldis Gobzems, kuru policija vienas dienas laikā divas reizes un divās dažādās pilsētās – Tukumā un Ventspilī – īslaicīgi aizturēja par administratīviem likumpārkāpumiem – nesankcionētu un epidemioloģiskās drošības prasībām neatbilstošu pasākumu rīkošanu.

Cilvēcības Advente

- 7.Decembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

«Miers virs zemes. Un cilvēkiem labs prāts» – šie senākā kristīgās baznīcas dziedājuma noslēguma vārdi vispirms izsaka vēlējumu tiem, kas tic Dievam.

Decembris – gaišu domu un labu darbu mēnesis

- 3.Decembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Sākot ar pirmo decembri, daudzi cilvēki izmanto Adventes kalendāru, ko gatavojuši paši vai  nopirkuši jau gatavu. Adventes kalendārs ir veids, kā bērniem un, manuprāt, arī pieaugušajiem gaidīt Ziemassvētkus un gūt nelielu prieku no mazas dāvaniņas ik dienu.

Runāšana sabiedrības vārdā

- 1.Decembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Nelegālo imigrantu krīzes uz Latvijas un arī Lietuvas un Polijas robežām ar Baltkrieviju dēļ publiskajā telpā beidzot ir aktualizējusies diskusija arī par to, cik lielā mērā mūsu valsts sabiedriskie mediji reāli pārstāv un aizstāv šīs pašas sabiedrības intereses.

Jābeidz runāt, jādara!

- 1.Decembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Ir sagatavoti likuma grozījumi, kas paredz administratīvo atbildību par agresīvu uzvedību. Gribu uzsvērt, ka, manuprāt, šādi likuma grozījumi ir nepieciešami. Ir svarīgi saglabāt cilvēkiem mieru!

Par to domāšu rīt

- 1.Decembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

No radiem un paziņām šoruden ik pa brīdim dzirdētie patiesie stāsti par to, kas ar vienu vai otru mūsu līdzcilvēku ir noticis tikai tāpēc, ka viņš vai viņa, vai abi divi kopā savas striktās ietiepības dēļ ir atteikušies vakcinēties pret joprojām postošo Covid-19 un tā paveidiem, nezin kādēļ man atmiņā atsauc bērnu dienās malkas šķūnīša vai kūts­augšas siena panta krēslā vien­audžu bariņā klausītos šausmu stāstus.

Novērtējam "veco dzīvi"

- 30.Novembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

«Ļoti gribas atgriezties vecajā dzīvē,» tā sarunā sacīja daktere Guna Ozola, un šī doma mani neatstāj. Pirms kovida mēs nenovērtējām, cik esam brīvi putni gaisā.

Elitas šūtā vien smukumam der

- 26.Novembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Viena no neatņemamām lietām mūsu ikdienā nu jau otro gadu ir sejas maska. Kā skaidro eksperti, Covid-19 vīrusa nokļūšanu organismā šis mutes un deguna aizsegs aizkavē visai būtiski.

Negaidīts, taču valstiski labs rezultāts

- 25.Novembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Latvija ir savāda valsts. Korupciju te apkaro, laižot dārgus reklāmas rullīšus televīzijā un peldinot galvaspilsētā pa Dau­gavu vairākus desmitus tūkstošu eiro vērtu milzīgu putuplasta kartupeli, kuru tā apsviedīgie izgatavotāji lepni dēvē par aisberga redzamo daļu.