Pilsētās un novados

Valmieras runājošās ielas

- 25.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

19. maija vakarā norisinājās piecu pastaigu taku seriāls pa Valmieras ielām. Tas tapis studiju kursa ietvaros Vidzemes Augstskolā. Pastaigu maršruts aptvēra Rūpniecības ielu – Linarda Laicena ielu – Cēsu ielu – Mazo Stacijas ielu un Leona Paegles ielu.

Tiekas ar ugunsdzēsējiem Rūjienā un Naukšēnos

- 24.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

17. maijā, Ugunsdzēsēju un glābēju dienā, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un  pašvaldības Civilās aizsardzības un ugunsdzēsības dienesta nodaļas vadītājs Jānis Skrastiņš apmeklēja ugunsdzēsēju un glābēju posteņus Rūjienā un Naukšēnos.

Goda mirklis vēsturei

- 20.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Rīgas Latviešu biedrības (RLB) nama Līgo zālē pulcējās Skolu muzeju biedrības aktīvākie novadpētnieki un viņu atbalstītāji, kuri gatavojas svinīgam pasākumam rudenī, kad atzīmēsim Skolu muzeju izveides 110. gadadienu.

Vējiem līdzi

- 20.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ar spēkratu parādi pilsētas ielās sestdien Valmierā tika atklāta moto sezona. Par šī notikuma vēsturi stāsta viens no Valmieras motokluba FF Riders dibinātājiem un pirmajiem biedriem ARMANDS MIĶELSONS:

Skaņkalnes pagastā izdedzis mežs vairāk nekā 18 hektāru platībā

- 19.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras novada Skaņkalnes pagastā svētdien, 15. maijā, izcēlās meža ugunsgrēks, tā rezultātā izdega 18,18 ha meža, pārsvarā jaunaudzes. Valsts meža dienests ugunsgrēku likvidēja tajā pašā dienā neilgi pirms pusnakts. Precīzs ugunsgrēka izcelšanās iemesls šobrīd nav zināms, bet pieejamā informācija liecina, ka varētu būt bijusi ļaunprātīga dedzināšana.

Varam ziedot ar prieku

- 18.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmierieši, novada ļaudis un kaimiņi pašlaik var sarosīties un ziedot Ukrainas pilsētas Trostjaņecas iedzīvotājiem un iestādēm, lai pilsēta, kas mēnesi bijusi okupēta, bet tagad atbrīvota, var atgriezties normālā ikdienas ritmā.

Atklāj parku «Mežs» aktīvai atpūtai

- 17.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai gan laikapstākļi mūs sestdien, 14. maijā, nelutināja, Valmierā tika atklāts sporta un aktīvās atpūtas parks «Mežs». Klātesošie varēja vērot Greentrials  un The Spot ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumus, notika arī meistarklases visa vecuma interesentiem un aktivitātes pašiem mazākajiem.

Plāņos būs jauns mežs

- 13.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Veselības aprūpes kompānija Roche, kuras galvenā mītne atrodas Bāzelē, Šveicē, ir līderis uz zinātni fokusētas veselības aprūpes nozarē, apvienojot spēcīgo pozīciju gan farmācijas, gan diagnostikas jomā.