Kultūra un izklaide

Kapelu saiets Rencēnos

- 8.Decembris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Kā brīnītos senie ēkas būvētāji, ja kāds viņiem toreiz, pirms vairāk nekā trīssimt gadiem, teiktu, ka viņu celtais krogs – sabiedriskās dzīves centrs – ar visu stadulu piedzīvos garu mūžu un pildīs svarīgu lomu!

Valmierā skan disko

- 1.Decembris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

22. novembrī Valmieras Integrētā bibliotēka savā sešpadsmitajā dzimšanas dienā, kā ik gadu, aicināja valmieriešus uz kopīgu svētku svinēšanu – šoreiz diskotēkas noskaņā.

Latviskā ģeometrija – puzuri

- 29.Novembris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Filozofiskā mierā no debesīm bira dūšīgas pārslas. Pirmais bagātīgi uzsnigušais sniegs, gribi negribi, palēnina steidzīgos, un sestdien Valmieras piesnigušajās ietvēs dažviet pa iemītām, šaurām taciņām cilvēki pārvietojās zosu gājienā. 

Izdejot var visu!

- 17.Novembris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Horeogrāfe, deju kolektīvu vadītāja, Deju svētku virsvadītāja IEVA ADĀVIČA ir kultūras cilvēks ar dzimto Liepāju sirdī un neizmērojamu dejas mīlestību mūža garumā.

Servīzes «RŪJIENA» neparastais stāsts

- 3.Novembris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Kolekcionāra Jāņa Žugova īpašumā atrodas servīze «RŪJIENA», kas izgatavota 1936. gadā Kuzņecova porcelāna fabrikā, par kuras eksistenci daudzi no mums nemaz nezināja līdz šim brīdim. Savā Facebook kontā Jānis ir dalījies ar servīzes stāstu un to, kā tā nonākusi viņa īpašumā. Piedāvājam iepazīties ar šo neparasto stāstu.

Lai logi vienmēr gaiši!

- 20.Oktobris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Nupat Lodes kultūras nams nosvinēja savu 35. jubileju. Sirsnīgi – ar tuviem un tāliem viesiem, ar pašu sarūpētu koncertu, ko kuplināja Lodes vīru un sieviešu ansamblis, ar svētku lielo kūku, ar ziedu klēpjiem kultūras nama vadītājai Kaijai Laurei un pašdarbniekiem, ar labiem vārdiem un, kā tas pieklājas, nobeigumā – balli.

Valmiera kā gaišredzības eksperiments ar Mārim Bišofam veltītu izstādi pilsētvidē

- 13.Oktobris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Sestdien, 7. oktobrī, Valmierā laikmetīgās mākslas telpā «Kurtuve» atklāja Laikmetīgās mākslas centra un Valmieras pašvaldības organizēto izstādi «Pretrunu pilns zīmējums ar gaišredzības iezīmēm», kas veltīta Mārim Bišofam un kur apskatāmi viņa oriģināldarbi, bet izstāde ir izgājusi arī tālu ārpus «Kurtuves» sienām – pavisam 11 dažādās vietās pilsētā – uz ēku sienām, parkos, reklāmas stendos u.c.