Elva Jēkabsone

Elva Jēkabsone

Ka tik kaut ko pārdot!

28.Marts, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Es saprotu, ka cilvēkiem ir nepieciešams darbs, tāpēc cenšos nedusmoties uz tiem, kas zvana un piedāvā dažādas preces vai pakalpojumus, ja vien tas notiek normālā laikā.

Nolēma gaidīt savus cietņēmējus

24.Marts, 2023
Viesis
Laikrakstā

1949. gada 25. marta deportācijas ir viena no drūmākajām Latvijas vēstures lappusēm. Šajā dienā bez tiesas un bez jebkādiem apsūdzības aktiem uz mūža nometināšanu Sibīrijā tika izsūtīti vairāk nekā 43 tūkstoši nevainīgu cilvēku, viņu vidū 10 tūkstoši bērnu un jauniešu, zīdaiņu mātēm uz rokām un pat vecu cilvēku.

Cilvēka vārds glabā veselu stāstu

17.Marts, 2023
Sabiedrība
Laikrakstā

15. martā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās stāstu pasākums «Vārdu un uzvārdu stāsti». Kopā sanākušie dalījās ar saviem vārdu, uzvārdu, dzimtu stāstiem. 

Atbalstāma iniciatīva

17.Marts, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Nesen sociālajos tīklos pamanīju, ka Latvijas Sieviešu sadarbības tīkls vāc parakstus iniciatīvai par bezmaksas higiēnas līdzekļu pieejamību meitenēm un sievietēm izglītības iestādēs.

Ikdiena dienas centrā

14.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mazsalacā, Parka ielā 31, «Latvijas Samariešu apvienības» sociālo pakalpojumu centrā «Laiva» tiek nodrošināti sociālās rehabilitācijas pakalpojumi bērniem (fizioterapija, psihologa un logopēda konsultācijas), kā arī sniegts dienas aprūpes centra pakalpojums personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Ziedo jaunam dārza traktoram

14.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Marta sākumā Valmieras SOS bērnu ciemats par kooperatīvās sabiedrības VAKS ziedotajiem līdzekļiem iegādājās jaunu dārza traktoru, ko var izmantot gan vasaras, gan ziemas sezonā.

Ieskandina jauno flīģeli

10.Marts, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Aizvadītajā nedēļā, 2. martā, ar pavisam jaunu koncertprogrammu «Šūpuļdziesmas pieaugušajiem» pianists Vestards Šimkus atklāja un ieskandināja jauno «Akustikas» kultūrvietas flīģeli.

Smelties siltumu

10.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mazsalacas iedzīvotājai VIKTORIJAI PURIŅAI patīk ceļot. Šoreiz viņa devusies uz Meksiku un dalās ar ceļojuma stāstu. 

Neaizdomājoties

8.Marts, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Ir lietas, par ko ikdienā nemaz neaizdomājamies. Tās ir lietas, kas mūsu ikdienu šobrīd nemaina.

Aizvadīts Valmieras multimediju festivāls

7.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

No 27. februāra līdz 5. martam Valmierā norisinājās pirmais Valmieras Starptautiskais multimediju festivāls. Festivāls aicināja iepazīt mākslas satura un formu daudzveidību mijiedarbībā ar tehnoloģijām gan Valmieras pilsētvidē un labi pazīstamās kultūrvietās, gan vietās, kurās līdz šim kultūras pasākumi nav notikuši.

Par to, ko varēja novērst...

28.Februāris, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

«Mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām.» Šis teikums no Antuāna de Sent-Ekziperī grāmatas «Mazais princis» man vienmēr ir paticis.

Nenogurstot palīdzēt

24.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kad Mazsalacā tikāmies ar OJĀRU BEĶERI, viņš pastāstīja, ka palīdz organizēt arī dažādas lietas Ukrainas atbalstam, kā arī piegādāt tās līdz pat Ukrainai, Ļvivai. Šis būs stāsts par palīdzību. 

Startējot konkursos arī ārvalstīs

22.Februāris, 2023
PROJEKTS
Laikrakstā

Kocēnu koris «Imera» un vokālais ansamblis «Imera», kuru vadītājs ir IMANTS TOČS, nedaudz ir apceļojuši pasauli dziedot – bijuši gan Slovākijā, gan Spānijā, gan Gruzijā, kā arī tepat kaimiņvalstīs – Igaunijā, Lietuvā un Krievijā.

Muzejā atklāj jaunu izstādi

22.Februāris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Piektdien Valmieras muzeja 1. stāvā tika atklāta Ilzes Laizānes izstāde «Portāls». Protams, arī pati māksliniece bija ieradusies uz šo svinīgo momentu. Izstādi atklāja saksofonu ansamblis «Valmieras meitenes» ar romantisku melodiju.