Elva Jēkabsone

Elva Jēkabsone

Pamanīt grāmatu

22.Maijs, 2024
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Trešdien, 15. maijā, Sēļu muižā norisinājās pasākums «Pamanīt grāmatu. Grāmatu māksla un tās attīstība Latvijā» Latvijas Nacionālās bibliotēkas notikumu cikla «Latviešu grāmatai 500» ietvaros. 

Tikšanās ar autori

21.Maijs, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, 18. maijā, Zvaigznes grāmatnīcās visā Latvijā bija iespējams satikt dažādus grāmatu autorus, parunāties ar viņiem, kā arī palūgt autogrāfu.

Apvienojot velobraukšanu ar kino

10.Maijs, 2024
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Jau devīto gadu Valmierā norisināsies velo un kino festivāls «Kino pedālis», kas notiks 10. un 11. maijā. Festivāla ietvaros notiek gan kino nakts, gan interaktīvs velo brauciens trīs maršrutos.

Valodu prasmes ceļojumos

10.Maijs, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Agrāk man likās, ka pietiek, ja zinu tikai angļu valodu, lai justos ērti ceļojot, bet tagad, jo vairāk izbraucu no valsts, jo vairāk saprotu, ka ir nepieciešamas arī krievu valodas zināšanas.

Kolektīvs uz "ūsiņu"!

8.Maijs, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Domāju, ikvienam kolektīva vadītājam ir lepnums un prieks par savu kolektīvu. Šādu prieku un dzirksti acīs redzēju GUNTAI MASKAVIČAI, amatierteātra «Ramata» vadītājai, kad viņa stāstīja par jauno iestudējumu, arī par to, ko viņi visi kopā ir paveikuši nu jau vairāku gadu gājumā.

Biedrība teju bezpajumtnieka statusā

8.Maijs, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mazsalacas senioru biedrība «Atbalss» darbojas jau kopš 2010. gada. Gadu laikā biedru skaits, protams, bijis mainīgs, bet šobrīd ir 72 aktīvi biedri. Aprīlī norisinājās arī biedrības gada pārskata sapulce, tāpēc aicinājām biedrības priekšsēdētāju ĒRIKU CELMIŅU uz sarunu. 

Viesojoties Tiri (1)

3.Maijs, 2024
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Kad aprīļa beigās devāmies ciemos pie kaimiņiem uz pilsētu Tiri (Türi – igauņu valodā), kas atrodas apmēram Igaunijas vidū, varēja tikai nopriecāties par labajiem ceļiem, kas bija kā izritināta plata josta.

Grupu dzīvoklis Vaidavā

26.Aprīlis, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Viesojoties Vaidavā daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra «Atspulgs» atklāšanā, mēs arī devāmies apskatīt izveidoto grupu dzīvokli.

Magnēts pievelk!

26.Aprīlis, 2024
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Valmieras magnēts ir orientēšanās treniņu seriāls, kas tiek rīkots jau kopš 1971. gada, šobrīd to organizē biedrība «Ziemeļvidzemes orientēšanās centrs».

Kultūra kultūras pasākumos

24.Aprīlis, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Manā skolas laikā neviens netika mācījis un stāstījis, kā jāuzvedas kādā pasākumā, koncertā, teātra izrādē, tagad zinu, ka to arvien biežāk māca skolās.

Ziedojumu vākšanas kampaņa

24.Aprīlis, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija 6. un 20. aprīlī sadarbībā ar studentu programmas Southwestern Advantage brīvprātīgajiem vāca ziedojumus jauno vecāku atbalsta programmai «Piedzimstot bērniņam».

Niša – tumšais tūrisms

19.Aprīlis, 2024
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Pasauli var iepazīt visādos veidos – var baudīt kādas valsts tradicionālos ēdienus, apmeklēt dažādas kultūras vietas, ar gidu izstaigāt populāras, tūristīgas vietas.

Atklāj sociālo pakalpojumu centru Vaidavā

19.Aprīlis, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Trešdien, 17. aprīlī, norisinājās Vaidavas sociālo pakalpojuma centra «Atspulgs» atklāšana, kurā bija pulcējušies gan paši pakalpojuma saņēmēji, gan darbinieki, gan pašvaldības pārstāvji, būvnieki, projektētāji, sadarbības partneri, draugi un paziņas. 

Ziedo no sirds!

17.Aprīlis, 2024
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Pirmdien, 15. aprīlī, Valmieras Kultūras centrā norisinājās Valsts asinsdonoru centra rīkotā asins donoru diena. Bija gaidīti visu asinsgrupu ziedotāji, bet īpaši 0-, 0+ un B-.