Izglītība

Aiz ķēķa durvīm

- 3.Aprīlis, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Radoši priekšnesumi izglītības iestāžu darbinieku izpildījumā – tas viss notika kādā vakarā jautrā pasākumā, kura nosaukums arī bija «Aiz ķēķa durvīm». 

Ziemā notikusi sēņu izstāde

- 6.Marts, 2024
Izglītība
Laikrakstā

«Kurš teicis, ka sēņot var tikai rudenī?» jautājusi Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas bioloģijas skolotāja Guna Taube un pagājušās nedēļas nogalē skolas vestibilā bija iekārtojusi ziemas sēņu izstādi.

Par studijām ir interese

- 28.Februāris, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Aizvadīta tradicionālā izstāde «Skola 2024», kas notiek galvaspilsētā un Ķīpsalas izstāžu zālēs kopā pulcē jauniešus, viņu vecākus, pedagogus un citus interesentus, lai izzinātu izglītības iespējas Latvijā un ārvalstīs.

100 dienas skolas solā

- 28.Februāris, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Pirms vai pēc pirmklasnieku brīvās nedēļas, kas ierasti ir februāra vidū, vairākās pilsētas un novada skolās atzīmēja īpašu notikumu – 100 dienas skolā. 

Jaunieši domā un rada

- 21.Februāris, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Valmierā jau desmito reizi notika Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums «CITS BAZĀRS». Sestdien tirdzniecības centrā «Valleta» dažādus un interesantus, pašu veidotus produktus un tehnoloģijas piedāvāja darbīgi jaunieši no daudzām Latvijas mācību iestādēm.

Izvēli izdarīja skolas gados

- 14.Februāris, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Valmieriete Megija Livke mācījusies Valmieras Viestura vidusskolā un Valmieras tehnikumā, bet tagad, kad viņa pa pilsētu dodas pastaigā kopā ar trim vai četriem bērniem, viņa zina, ka ir pusceļā uz augstāko izglītību, kas būs pirmsskolas skolotāja profesijā. 

Lauku skolām ir jābūt

- 31.Janvāris, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Pirmdien pusdienlaikā notikušajā akcijā «Skolām būt!» piedalījās daudzas mācību iestādes Latvijā, īpaši lauku skolas reģionos, kuras savu turpmāko darbības ceļu vēl nezina. Vairākas Valmieras novada mācību iestādes solidarizējās ar kolēģiem, uzsverot, ka laukos skola ir attīstības stūrakmens.