Izglītība

Mērķtiecīgi meklē pedagogus

- 31.Maijs, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras novada pašvaldība līdz 31. maijam aicina pieteikties skolotāju izglītības programmai «Misija: Pirmsskola», ko jau šovasar uzsāks īstenot nodibinājums «Iespējamā misija», bet rudenī jaunie skolotāji sāks strādāt Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienībā – pirmsskolas izglītības grupās «Varavīksne».

Kronēta 2022. gada grāmatu karaliene!

- 24.Maijs, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Ar sirsnīgu kopābūšanu un aizraujošu Tautas teātra «Sprīdītis» izrādi «Alfons Trīcvaidziņš» Valmieras Viestura vidusskolā noslēdzies Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas konkurss «Mana grāmatu karaliene 2022».

Šodien streika trešā diena

- 26.Aprīlis, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Nevienojoties ar valdību par pedagogu atalgojuma celšanu un slodžu sabalansēšanu, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) pirmdien sāka trīs dienu streiku, kurā piedalās vairāk nekā 19 tūkstoši dalībnieku. Viņu vidū arī Valmieras novada izglītības iestādēs strādājošie. 

III Starptautiskie mūzikas un mākslas svētki

- 12.Aprīlis, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Universum mūzikas un mākslas vidusskola šajā pavasarī – 27. aprīlī – atkal aicina kopīgi svinēt nu jau III Svētkus mūzikai un mākslai. Priecājamies, ja uz svētkiem atbrauc viesi arī no citām zemēm, tāpēc saucam tos par starptautiskiem.

Saka paldies skolotājiem

- 22.Marts, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Viena no Viesturskolas daudzajām tradīcijām jau vairāk nekā 20 gadu garumā ir Darba svētki – to skolotāju godināšana, kas skolēnus mācījuši 10, 15, 20 vai vairāk gadu.

Ražena tirgošanās "Citā Bazārā"

- 7.Marts, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Noslēdzies Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums Valmierā Cits Bazārs – uzvar ekoloģiski produkti, attīstošas spēles un inovatīvi risinājumi pārtikas nozarē.