Rūcamlapa

CSDD: svarīgi jaunumi – gan vietējie, gan valsts mērogā

- 7.Februāris, 2024
Rūcamlapa
Laikrakstā

CSDD pakalpojumus ikdienā nodrošina darbinieki, reti kuram klientam sanāk vajadzība kontaktēties ar vietējā klientu apkalpošanas centra vadību. Iespējams, daudzi tāpēc nemaz nezina, ka nu jau kopš pērnā gada rudens CSDD Valmieras apkalpošanas centra vadītāja kabinetā kungu nomainījusi dāma. Viņa – šobrīd jau CSDD ne vairs tikai Valmieras klientu apkalpošanas centra, bet arī CSDD Valmieras reģiona vadītāja LAURA TALCE – pirmoreiz uz garāku sarunu Liesmā, tāpēc visu pēc kārtas...

Par elektromobiļiem (1)

- 10.Janvāris, 2024
Rūcamlapa
Laikrakstā

Mana attieksme pret elektromobiļiem mūsu ikdienā arī 2024. gadā nav mainījusies – tā joprojām ir labi situētu privātpersonu vai turīgu uzņēmumu vadības cilvēku ekskluzīva priekšrocība.

Latvijas Gada auto 2024 – Nissan X-Trail

- 13.Decembris, 2023
Rūcamlapa
Laikrakstā

Šis bija 25. gads, kopš notiek konkurss Latvijas Gada auto. Jubilejas pasākumā, kas šogad atkal notika kultūras centrā Ulbrokas pērle, pagājušajā ceturtdienā tika paziņots gan konkursa Latvijas Gada auto 2024 galvenā titula ieguvējs, gan uzvarētāji vēl 10 dažādās nominācijās.

Vai limuzīns Jāņu nakts krāsā ir... bīstams?

- 28.Jūnijs, 2023
Rūcamlapa
Laikrakstā

Kā liecina Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) statistika par pēdējiem pieciem gadiem, procentuāli visbiežāk ceļu satiksmes negadījumos Latvijā iesaistīti baltas krāsas transportlīdzekļi – 18,12%. 17,63% gadījumu ceļu satiksmes negadījumos iesaistītas brūnas krāsas automašīnas, bet 17,30% gadījumu – melni spēkrati.

SEB līzinga dienā Valmierā

- 31.Maijs, 2023
Rūcamlapa
Laikrakstā

Sestdien Valmierā pilsētas centra stāvlaukumā visas dienas garumā tīri labi sadzīvoja gan ierastie pilsētas apmeklētāji un vietējie ar saviem spēkratiem, gan SEB līzinga dienas patiešām vērienīgais piedāvājums – krietns pussimts pilnīgi jaunu automobiļu, kurus ikviens varēja izmēģināt, skrupulozi izskatīt un apčamdīt no iekšpuses un ārpuses, piedevām vēl noklausoties visu iespējamo informāciju gan no dīleru pārstāvjiem, gan no pasākuma vadītāja auto žurnālista Normunda Avotiņa.

Profesionālis testē elektromobili

- 10.Maijs, 2023
Rūcamlapa
Laikrakstā

Šoreiz Rūcamlapā valmierietis, kurš gan pats strādā par autovadītāju ikdienā mūsu pašu pasažieru pārvadāšanas uzņēmumā VTU Valmiera un regulāri stūrē busu Valmieras futbolistu izbraukuma spēlēs pa visu Latviju, kā arī bieži izpilda starptautiskos reisus, gan arī interesējas par visiem jaunumiem spēkratu pasaulē, arī pats reizi pa reizei testējot jaunus automobiļus.

Var abonēt arī... auto

- 8.Marts, 2023
Rūcamlapa
Laikrakstā

Šomēnes darbību Latvijā uzsākusi automašīnu abonēšanas platforma MyBee – digitāls pakalpojumu sniedzējs, ar kura palīdzību klientiem ir iespēja abonēt jaunu automašīnu, saņemot to nekavējoties bez dokumentu kārtošanas vai ilgtermiņa sais­tībām.

Jaunu auto Latvijā vairāk

- 11.Janvāris, 2023
Rūcamlapa
Laikrakstā

Latvijā pērn pārdotas 19114 jaunas vieglās automašīnas, kas ir par 13,3% vairāk nekā gadu iepriekš. To apliecina Auto asociācijas apkopotā informācija. Trīs mūsu valstī populārākie zīmoli, iegādājoties pilnīgi jaunu spēkratu, ir japāņu Toyota, vācu Volkswagen un čehu Škoda.

Jauns gads un jauni dokumenti

- 4.Janvāris, 2023
Rūcamlapa
Laikrakstā

Valsts akciju sabiedrība Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) no pirmdienas, 2. janvāra, sākusi izsniegt jauna parauga transportlīdzekļa vadītāja dokumentus ar modernākiem pretviltošanas elementiem.

Daži prieki "elektriķiem"

- 2.Novembris, 2022
Rūcamlapa
Laikrakstā

Viņnedēļ no kāda vietējā jaunu auto tirgotāja dzirdēju it kā paradoksālu lietu – nupat mūspusē kāds esot savu trīs gadus brauktu auto pārdevis dārgāk nekā tāds pats, jauns, maksā salonā. Te gan laikam brīnuma būtība slēpjas faktā, ka no pirkuma pieteikuma līdz reālam auto šobrīd nākas gaidīt ne jau pāris nedēļas, bet gan ar gadu samērojamu laika intervālu!

Kā krievi sankcijās caurumu atrada

- 13.Jūlijs, 2022
Rūcamlapa
Laikrakstā

Arī Valmierā uz ielām itin bieži parādās trafarētu CSDD automobiļu pavadīti jaunieši salātzaļās vestēs uz motocikliem. Tiek kārtoti braukšanas eksāmeni, jo divriteņu motorizēto spēkratu vadītāju satiksmē – īpaši jau gada siltajā sezonā – parādās arvien vairāk. Kā liecina statistika, šopavasar populārākās motociklu markas Latvijā bijušas Yamaha un BMW. Braucam pa lepno!