Apmaksātā publikācija

Kā notiek mūsdienīga redzes pārbaude?

- 19.Marts, 2024
Apmaksātā publikācija
Portālā

Redzes pārbaude ir efektīvākais veids, kā novērtēt jūsu redzi un identificēt jebkādas iespējamas acu problēmas. Lai laicīgi atklātu un novērstu redzes problēmas, ļoti svarīgi ir veikt regulāras redzes pārbaudes – ideālā gadījumā vismaz reizi gadā. Tādi simptomi kā sausas acis, saspringums un dažādi citi traucējumi nedrīkst tikt ignorēti. Ir svarīgi nekavējoties reaģēt uz jebkādām redzes izmaiņām un regulāri apmeklēt redzes speciālistu, lai saglabātu labu redzi ilgtermiņā.

Mazlietota sadzīves tehnika – plusi un mīnusi

- 1.Februāris, 2024
Apmaksātā publikācija
Portālā

Jaunas sadzīves tehnikas iegāde jebkurai mājsaimniecībai ir liels solis. Tiek ilgi meklēts, pētīts, uzklausīts tuvāko draugu viedoklis, kas labāks – jauna vai mazlietota sadzīves tehnika? Cenas lietotai tehnikai ir vilinošas. Tomēr lēmums beigās tāpat ir jāpieņem pašam. Lai būtu vieglāk veikt savu izvēli, piedāvājam nelielu ”plusu un mīnusu” apskatu dažādām iekārtām.

Eiropā par valsti jācīnās daudz spēcīgāk

- 6.Decembris, 2023
Apmaksātā publikācija
Laikrakstā

Novembra vidū Valmierā ciemojās bijušais labklājības ministrs Gatis Eglītis un bijušais satiksmes ministrs Tālis Linkaits no Jaunās konservatīvās partijas, lai Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu aģitācijas braucienā tiktos ar pensionāru biedrības Atvasara pārstāvēm un Valmieras uzņēmējiem.

Izvēlies stabilu darbu ar valstī visplašākajām sociālajām garantijām (1)

- 6.Novembris, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Saliedētas komandas darbs valsts aizsardzībā – šādi var raksturot profesionālo dienestu bruņotajos spēkos, kuros ikviens no jums atradīs savu vietu kādā no trijām profesijām, 35 nodarbinātības jomām, piemēram, kājnieki, jūras un gaisa operācijas, kaujas inženieri, artilērija, sakari un informācijas sistēmas, apgāde un citās jomās, un jau vairāk nekā 175 militārajām specialitātēm, kurās apmācība būs bez maksas.

Padomi tematiskām vakariņām

- 2.Novembris, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Tematiskām vakariņām nepieciešams plānojums, radošums un saskaņots dizains, lai radītu īpašu atmosfēru un piedāvātu izcilu pieredzi uzaicinātajiem viesiem. Lai veiksmīgi rīkotu tematiskas vakariņas, jums būs nepieciešama palīdzība un dažādi svarīgi galda klāšanas, noformēšanas un kopējās atmosfēras radīšanas padomi. Šeit ir pieci padomi, kā sagatavoties tematiskajām vakariņām:

Ko ņemt vērā pērkot savu pirmo auto?

- 4.Septembris, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Kad ir veiksmīgi nokārtots eksāmens un saņemta autovadītāja apliecība, tikai likumsakarīgi, ka jaunais autovadītājs vēlas piedalīties ceļu satiksmē ar savu auto. Pirmās automašīnas iegāde ir ļoti svarīgs, aizraujošs un noteikti arī atmiņā paliekošs process, tomēr, lai vēlāk nenāktos vilties, automašīna ir jāizvēlas apdomīgi.

Biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA”

- 14.Augusts, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” izsludina devītās kārtas projektu iesniegumu pieņemšanu Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma „Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)” apakšpasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Samsung veļas mašīnu priekšrocības

- 1.Augusts, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Kad runa ir par veļas mašīnu, tad tās efektivitāte un funkcionālais ērtums ir parametri, kam pievērš visvairāk uzmanību un nereti ir noteicošie veļas mašīnas izvēles pirkumā. Lai arī sadzīves tehnikas funkcionalitāte ir svarīga, tagad arī ražotāji piedāvā veļas mašīnas ar dažādām tehnoloģiskām funkcijām, kas vēl vairāk atvieglo ikdienu un padara veļas mašīnas lietošanu ērtāku un ātrāku.

Kā aprēķināt mājokļa remonta izmaksas?

- 11.Jūlijs, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Mājokļa uzturēšana, neatkarīgi no tā platības un veida, prasa gan rūpes, gan finansiālos ieguldījumus. Lietas nolietojas un ik pa laikam nepieciešams mājokļa remonts. Lai ar nekustamā īpašuma uzturēšanu saistītās izmaksas nepārsteigtu nesagatavotu, ir svarīgi par šo jautājumu parūpēties savlaicīgi.

Kā izvēlēties labāko āra saulessargu?

- 24.Maijs, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Vai piekritīsiet, ka lielisks veids kā atpūsties siltos laikapstākļos, ir pavadot laiku brīvā dabā vai uz terases pagalmā? Taču, ja jūsu pagalmā īsti nav ēnas, saulē var kļūt pārāk karsti. Iegādājoties ārtelpu saulessargu, jūs varat nodrošināt vēsu un ērtu vietu, kur patverties no laikapstākļiem, kad nepieciešams.

Jaunuzņēmumu attīstībai Latvijā ir milzīgs potenciāls

- 15.Maijs, 2023
Apmaksātā publikācija
Laikrakstā

Augstas pievienotās vērtības uzņēmējdarbība un tehnoloģiju inovācijas nenoliedzami ir vērtīga eksporta prece ikvienai valstij. Globālās digitalizācijas laikā valsts kopējās konkurētspējas vairošanā arvien lielāka loma un nozīme ir tieši jaunuzņēmumiem un tehnoloģiju biznesam. Kristofs Blaus, veselības tehnoloģiju jaunuzņēmuma Nutrameg, organizācijas ManaBalss.lv un kustības Uzņēmēji Mieram līdzdibinātājs jaunudzņēmumu vides attīstībai Latvijā saredz milzu potenciālu, taču vienlaikus norāda, ka straujākai izaugsmei nepieciešama augstas klases tehnoloģiju uzņēmēju skola.

Kā izveidot reālistisku mājokļa remonta budžetu?

- 2.Maijs, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Klāt ir pavasaris, kas daudziem liek domāt par mājokļa labiekārtošanas darbiem. Lai tos veiksmīgi realizētu, ir jārēķinās ne tikai ar laika, bet arī finanšu ieguldījumu. Tā apmērs ir atkarīgs no plānoto darbu apmēra, taču, jo precīzāk zināsiet, cik naudas Jums vajadzīgs plānotā mērķa sasniegšanai, jo labāk un mierīgāk veiksies darbi.