Sports

Uzvaru sērijai galā zelts!

- 9.Maijs, 2023
Sports
Laikrakstā

30. aprīlī savu skatītāju priekšā Valmieras Olimpiskā centra basketbola hallē lieliski aizvadīto sezonu ar pārliecinošu uzvaru arī LJBL 1. divīzijas finālmačā pār vienaudzēm no RBJSS Rīdzene noslēdza Bertānu Valmieras basketbola skolas U-15 meiteņu komanda.

Eiropas BMX galvaspilsētā Valmierā

- 9.Maijs, 2023
Sports
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas nogalē Valmiera trīs dienas, sākot jau ar piektdienas oficiālajiem treniņbraucieniem, pulcēja gandrīz visus labākos mūsu kontinenta BMX sportistus, jo sestdien un svētdien  Māra Štromberga BMX trasē Valmiera notika UEC Eiropas kausa BMX piektā un sestā posma sacensības.

Jaunzems ar Balodi nokārto uzvaru pret "Mettu"

- 25.Aprīlis, 2023
Sports
Laikrakstā

Optibet Virslīgas turnīra 7. kārta veda Valmieras FC komandu uz Hanzas vidusskolu, kur spēlējām pret FK Metta. Pārpildītā stadionā ar kopīgiem spēkiem un milzīgu atdevi izcīnīta uzvara ar 1:0.

Draudzības spēles ar kanādiešiem

- 25.Aprīlis, 2023
Sports
Laikrakstā

Ar mērķi demonstrēt Latvijas un Latvijā esošo ASV un Kanādas karavīru kopīgās intereses sportā, kas sekmē ciešāku sadarbību arī karavīru pamatuzdevuma izpildē – NATO alianses aizsardzībā, sestdien Valmieras Olimpiskajā centrā norisinājās sadraudzības spēle hokejā.

Cerēts bija vairāk...

- 19.Aprīlis, 2023
Sports
Laikrakstā

Florbola svētki sestdien Arēnā Rīga noslēdzās ar ELVI līgas vīru superfinālu, kurā par zelta godalgām cīnījās regulārā čempionāta uzvarētāji FBK Valmiera ar Lielvārde/Fat Pipe,  kas izslēgšanas mačus sāka no septītās pozīcijas.

Airēšanas slaloma sezona sākusies

- 18.Aprīlis, 2023
Sports
Laikrakstā

Airēšanas slaloma sezona Baltijas valstīs sākusies netipiski. Sezonas atklāšanas sacensības pirmie organizējuši nevis kaimiņi Lietuvā, kur saule agrāk nokausē sniegu un atbrīvo upju skrējienu, bet Igaunijas airētāji, kas Baltijas kausa sacensības noorganizēja pašos valsts ziemeļos pie Jagalas ūdenskrituma.

"Rubene" labākā piecpadsmito reizi!

- 18.Aprīlis, 2023
Sports
Laikrakstā

Svētdien Arēnā Rīga visas dienas garumā tika dalītas Latvijas čempionāta florbolā medaļas. ELVI florbola līgas finālā triumfēja Kocēnu sporta kluba florbola komandas Rubene meitenes, kas pagarinājumā ar 6:5 apspēlēja galvaspilsētas NND/RJTC vienību, kļūstot par piecpadsmitkārtējām Latvijas čempionēm.

Valmierieši izmanto sava laukuma priekšrocības

- 21.Marts, 2023
Sports
Laikrakstā

Sestdienas vakarā ELVI florbola līgā vīriešiem startēja abas pusfināla sērijas. Valmieras Olimpiskajā centrā sērijas pirmajā spēlē regulārā turnīra uzvarētājs FBK Valmiera uzņēma komandu Ķekava/RB&B un spraigā cīņā pārspēja to ar 3:2, sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem izvirzoties vadībā ar 1:0.

Valmierā gar zemi ventspilnieki!

- 17.Marts, 2023
Sports
Laikrakstā

Otrdien par lielisku dāvanu saviem līdzjutējiem parūpējās Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti, priekšpēdējā Pafbet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas regulārā čempionāta mačā savā laukumā apspēlējot stabilu turnīra tabulas pirmā astotnieka vienību – BK Ventspils!