Kauguru pagasta Līčos iestādīti Glika ozoli

- 7.Jūnijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ernsta Glika ozolu stādīšana aizsākās jau pagājušajā gadā, un akcijas iniciatori – Evaņģēliski luteriskā baznīca – ir priecīgi pārsteigti, ka tā turpinās jau otro gadu un kļuvusi starpkonfesionāla, jo ozoliņu stādīšanai piesakās ne tikai luterāņi, bet arī katoļi, pareizticīgie, vecticībnieki, baptisti, kā arī pašvaldības un pat privātpersonas.

Skola nosvin 85. dzimšanas dienu

- 7.Jūnijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Smaržoja meijas un ziedi, un kopā sanāca mazliet satraukti cilvēki. Izlaidums? Izlaidums tomēr  būtu atvadīšanās, bet «Gaismaskalnā» notika atkalsatikšanās. Trikātas skola svinēja jubileju un gaidīja absolventus salidojumā. 

Svētki zirgu mīļotājiem

- 7.Jūnijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Trikāta vienmēr lepojusies ar staļļiem un zirgiem, un jau otro vasaru šo sajūtu vēlas atpakaļ griezt un spilgtināt Kreceru ģimene no «Jaunupītēm». Trikātas staļļi rīko tradicionālās treniņsacensības, kas izvēršas par svētku dienu un kopā sanākšanu. 

Par jaunajiem dabas liegumiem

- 7.Jūnijs, 2023
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Esam parādnieki

Par to publiski nesteidz atgādināt, bet Eiropas Komisija (EK) jau labu laiku pret Latviju ir ierosinājusi pārkāpuma procedūru Nr.2019/2304 – par Biotopu direktīvas «Par dabisko dzīvotņu, savvaļas faunas un floras aizsardzību» sais­tību neizpildi.

Laiks rādīs!

- 7.Jūnijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Lielā mērā negaidīti ātri un vienkārši Latvija ir ieguvusi jaunu Valsts prezidentu. Ilggadējais ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kuru prezidenta amatam virzīja galvenā varas partijas «Jaunā Vienotība» (JV), jau pirmās balsošanas kārtas trešajā tūrē saņēma 52 Saeimas deputātu atbalstu un jau pēc mēneša nomainīs Rīgas pilī aizejošo Valsts prezidentu Egilu Levitu.

Labākā no visām izvēlēm

- 7.Jūnijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Šā gada maija pēdējā dienā Latvijas Republika ieguva jaunu Valsts prezidentu – mūsu ilggadējo ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuru šim augstajam amatam virzīja Saeimas frakcija «Jaunā Vienotība» (JV) un kura kandidatūru atbalstīja Saeimas deputātu vairākums.

Saka paldies sestajam spēlētājam

- 7.Jūnijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Mēs gribam kaut ko dot atpakaļ tiem cilvēkiem, kas mūs atbalstīja,» tā Latvijas hokeja valstsvienības kapteinis Kaspars Daugaviņš. Kapteinis uz pāris stundām bija Valmierā, lai tiktos ar bērniem un jauniešiem, kas mācās hokeja spēli, un apciemoja arī līdzjutējus Zemessardzē.

Piensaimnieku kooperatīvs "Piena Loģistika" maina vadības struktūru

- 6.Jūnijs, 2023
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Lai nodrošinātu turpmāku izaugsmi, efektīvu un pārskatāmu lēmumu pieņemšanas procesu biedru interesēs, lielākais Latvijas piensaimnieku kooperatīvs Piena Loģistika 25. maijā kopsapulcē veica pārmaiņas vadības struktūrvienībās, izveidojot padomi. Padomē darbosies septiņi biedri, un par tās priekšsēdētāju ievēlēts SIA Vecsiljāņi valdes loceklis Juris Sprukulis.