Atslēga visam ir mīlestība un nodomu tīrība

- 30.Septembris, 2022
Viesis
Laikrakstā

«Hallo, Jurģis? Klau, parunāsim par dzīvi!» zvanu Jurģim Krastiņam un priecīgi pārsteigta saņemu atbildi, ka rudens esot pats labākais laiks šādām sarunām. Seko labvēlīgu apstākļu koordinācija, un mēs tiekamies jau pēc pāris stundām. Viss tālākais paskrien vienā elpas vilcienā un atstājis neizdzēšamus iespaidus.

Logopēdi iepazīst kolēģu darbu

- 30.Septembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Septembra otrajā pusē Valmieras novada logopēdi devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Cēsīm. Tā mērķis – iepazīties ar Cēsu Bērzaines pamatskolas - attīstības centru un pirms­skolas grupām «Pīlādzītis» un sabiedriskā labuma organizācijas «Brīnummāja» pieredzi un labo praksi skolotāja logopēda koriģējoši attīstošās darbības organizēšanā gan pirmsskolas, gan skolas vecuma bērniem.

Ver durvis jauns sociālais pakalpojums

- 30.Septembris, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Grupu dzīvoklis ir vieta, kur cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem un 2. grupas invaliditāti dzīvo un apgūst patstāvīgai dzīvei nepieciešamās prasmes un iemaņas. Mazsalacā izveidotais grupu dzīvoklis vēl nav oficiāli atklāts, tomēr «Liesma» guva ieskatu, kā tur risinās dzīve. 

Agatei uzvara un rekords Igaunijā

- 30.Septembris, 2022
Sports
Laikrakstā

Svētdien Valmieras sporta skolas audzēkne Agate Caune noslēdza sacensību sezonu ar uzvaru Igaunijas tradicionālajā skrējienā Paide-Turu.