Tēma

Ielāpu liek uz ielāpa

- 17.Marts, 2023
Tēma
Laikrakstā

Tas viss, kas notiek Latvijas izglītības sistēmā, ir stāsts par nesakārtotu namu. Vajadzība pie vajadzības, tad pārmaiņa uz pārmaiņas un vēl lielākas reformas, un jauni mācību modeļi. Tas viss apstākļos, kad pedagogu vakanču tabulā Latvijā ierakstīts skaitlis 830, kad notiek skolu tīkla optimizācija, kad joprojām nav skaidrs, vai un kādu algu pielikumu saņems dažāda līmeņa pedagogi jau no 1. septembra. 

Šoks par redzēto un dzirdēto

- 20.Janvāris, 2023
Tēma
Laikrakstā

Pēc dažām dienām paies 11 mēneši kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā. Pirms nedēļas Kijivu apmeklēja Saeimas delegācija. Tiekoties ar Ukrainas augstākajām amatpersonām, tika spriests par turpmāku atbalstu karā ierautajai un ienaidnieka postītajai valstij. 

Divi gadi pandēmijas gūstā

- 9.Februāris, 2022
Tēma
Laikrakstā

Pasaule jau vairāk nekā divus gadus pazīst vārdu salikumu Covid-19 un pandēmija. Latvijā viss sākās 2020. gada martā. Bija jāstājas pretim nezināmajam. Tolaik neviens arī nedomāja, ka pandēmijas apstākļos būs jādzīvo tik ilgi.

Melns un balts

- 7.Janvāris, 2022
Tēma
Laikrakstā

Ir reizes, kad nesanāk pelēks, jo kopā krāsas nedrīkst jaukt. Šoreiz runa pat ne par krāsām, bet par cilvēkiem. Viņu melno un balto dabu. Cilvēks spēj būt piķa melnumā, melni nežēlīgs un turpat blakus otrs – balts. Balti ir cilvēki, sirdī balti, kuri, spītējot pasaules neizpratnei, glābj mocītu bērnu kailo dzīvību.