Guntis Vīksna

Guntis Vīksna

Ekspluatācijā nodota "Annas māja"

12.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

2021. gada pavasarī VSIA Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca uzsāka vērienīgus pārbūves un energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbus slimnīcas stacionāra 1. nodaļā – Annas mājā. Šajā projektā daļa būvdarbu – energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi – tika īstenoti, izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu. 29. aprīlī pārbūvētā Annas māja tika nodota ekspluatācijā.

Neglīto pīlēnu (de)maršs

12.Maijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Iespējams, aizvakar, kad galvaspilsētā Pārdaugavā visas dienas garumā joprojām nerimās diskutablās uzvaras dienas 77. jubilejas svinēšanas mēģinājumi no Kremļa asiņainā pundura gigantomānijas pašmāju stutētāju puses, bet Eirovīzijas fani atkal jau kārtējo reizi gaidīja astoto pasaules brīnumu – Citu zēnu iekļūšanu konkursa finālā, sabiedrības lielākajai daļai bez ievērības paslīdēja garām kāds, manuprāt, ļoti būtisks triju politisko spēku paziņojums.

20 gadu jubilejas zīmē

10.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Humors, lustīgi danči un lieliski pavadīts vakars – tādi bijuši Vislatvijas sarīkojumu vadītāju festivāli iepriekšējos gados. 7. maija vakarā Valmieras pagasta kultūras namā savulaik mūspusē leģendārās joku plēsējas un mutīgās multimākslinieces Līgas Steberes iedibinātajam bija apaļa jubileja, tas notika jau 20. reizi. Protams, ar atbilstošu tēmu – Jubileja.

Sākusies regbija sezona

10.Maijs, 2022
Sports
Laikrakstā

Sestdien Lielrīgas atklātā čempionāta spēlē Valmieras regbija klubs Fēnikss savā laukumā Brenguļos ar 0:27 piekāpās Rīgas regbija klubam Eži. Tajā pašā dienā Fēniksa un Latvijas regbija izlases galvenais treneris Kristaps Staņa Prāgā ar valsts izlasi aizvadīja Eiropas čempionāta pirmās konferences Ziemeļu divīzijas turnīra pēdējo maču, kurā latvieši piekāpās čehiem ar 17:54.

Visdārgākās ir zilas miera debesis

3.Maijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Svētdien, braucot no Vaidavas puses uz Valmieru, pēkšņi meža vidū pirms pagrieziena uz Limbažiem ieraugu autobusu pieturā uz sola stūrī sēžam rotaļu lācēnu, iespējams, pat slaveno Tediju.

Valmieriete iekaro Meksiku!

29.Aprīlis, 2022
Sports
Laikrakstā

Gaujas krastos uzaugusī Valmieras basketboliste Ilze Jākobsone 26. aprīlī kā pirmā Latvijas pārstāve debitēja pasaulē lielākās spāniski runājošās valsts Meksikas profesionālajā sieviešu basketbola līgā. Līgumu ar Meksikas virslīgas jaunpienācēju Panteras Aguascalientes valmieriete parakstīja 21. aprīlī un jau pēc dažām dienām atzīstami aizstāvēja savas jaunās komandas krāsas uzvarā pār Leonas Abejas ar 77:71.

Apartamenti ar skatu uz Gauju (1)

27.Aprīlis, 2022
Valmierietis
Laikrakstā

Ja Pārgaujā brauc pa Mazo Stacijas ielu uz Valmieras centra pusi, tad ielas labajā pusē vispirms redzams dīķis, bet aiz tā – tālāk uz Gaujas pusi – pagalam sačākstējusi dzīvojamā ēka ar šīfera jumtu un vairākām piebūvēm, tautā saukta par čigānu māju...

Uzvaras Andrija un Kārļa zīmē

22.Aprīlis, 2022
Sports
Laikrakstā

Trešdien, 13. aprīlī, Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti ar grūtu uzvaru savā laukumā iesāka Pafbet Latvijas čempionāta ceturtdaļfināla sēriju līdz trim vienas komandas panākumiem. Pretī bija mūsējiem ierasti cietais riekstiņš – LU studenti. 

Palīgā nāks saule

21.Aprīlis, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Enerģētika patlaban ir viens no karstajiem kartupeļiem ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā. 

ZAAO dalībnieku sapulce

12.Aprīlis, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Piektdien, 8. aprīlī, dabas un tehnoloģiju parka URDA konferenču zālē notika reģionālā atkritumu apsaimniekotāja SIA ZAAO dalībnieku sapulce, kurā tika skatīti uzņēmuma attīstībai būtiski jautājumi. Pēc administratīvi teritoriālās reformas realizācijas patlaban ZAAO ir astoņu pašvaldību uzņēmums, kas nodrošina atkritumu savākšanu, šķirošanu, uzglabāšanu, apstrādi, pārvadāšanu, apglabāšanu un sabiedrības izglītošanas aktivitātes.

Vidzemē liels pieprasījums pēc lauksaimniecības zemes

12.Aprīlis, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Pagājušajā gadā mūsu reģionā saglabājies augsts pieprasījums pēc lauksaimniecības zemes, un tas joprojām pārsniedz piedāvājumu. Nemazinās arī interese par attīstības finanšu institūcijas ALTUM valsts atbalsta programmu lauksaimniecības zemes iegādei. 

Gāzes, atgāzes, dolāri un rubļi...

7.Aprīlis, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Kamēr aptrakušais Kremļa cilvēknīdējs Putins turpina Krievijas Federācijas beznoteikumu agresiju pret Ukrainu, liela daļa pasaules visdažādākajiem līdzekļiem mēģina samazināt agresoram pieejamos finanšu un materiālos resursus.

Taromāts un kuģis

6.Aprīlis, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Tā nu ir iegājies, ka Latvijā, salīdzinot vispirms jau ar abām mūsu kaimiņvalstīm, dažkārt procesos un lietās, ar kurām kaut kādu iemeslu pēc esam iepalikuši leišiem un igauņiem aiz muguras, mūsu vietējie risinājumi tiek meklēti apbrīnojami sarežģītos veidos.

"Pafbet" Latvijas – Igaunijas līgā iespētais

1.Aprīlis, 2022
Sports
Laikrakstā

Kā zināms, Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti Latvijas – Igaunijas basketbola līgas regulārajā čempionātā izcīnīja 10. vietu 14 komandu konkurencē, uzvarot 8 un zaudējot 18 mačus.

Ar fotokameru dabā

31.Marts, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šis pavasaris atnācis ar ļoti interesantiem dabas izlēcieniem, kurus saglabāt cenšas fotogrāfi. Burtniekos notiekošo ieradis dokumentēt Burtnieku Ausekļa pamatskolas sporta skolotājs GUNTARS KRŪMIŅŠ. Šoreiz ar viņu saruna par iespaidīgajiem ledus krāvumiem ezerā un krastā.

"Kovids" kā... ļoti labs piedzīvojums

31.Marts, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ierasts sastapt Saules Rasas ziedūdeņu meistari VITU OZERINSKU Valmiermuižas tirdziņā, taču šoreiz mūsu saruna ievirzās pavisam neplānotā gultnē... Šodien aktuāla tēma no pilnīgi cita skatu punkta! Manuprāt, interesants un reti dzirdēts viedoklis.