Vizītē ilggadējie sadarbības partneri

- 27.Jūlijs, 2022
Sadarbības projekts
Laikrakstā

Atzīmējot desmit gadu sadraudzību, jūnijā tika parakstīts turpmākās sadarbības līgums ar Halli Vācijā. Valmieras pilsētas svētku laikā hallieši bija mīļi gaidīti viesi Valmierā.

Tikšanās laikā Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks iepazīstināja ar pilsētas infrastruktūru un tās pieejamību, stāstīja par projektiem, kas īstenoti un kas vēl tikai top, runāja par izaicinājumu Valmierā – dzīvojamās platības trūkumu. 

Pirmajā vizītes dienā vācu delegācijas viesi apskatīja Valmieru un iepazina tās vēsturi. Par visu interesanto Valmieras senatnē viesiem zināja stāstīt Valmieras muzeja vēstures nodaļas vadītāja Liene Rokpelne. Interese tika izrādīta arī par sporta nozari Valmierā, kā vienu no apskates vietām ieplānojot atjaunoto Jāņa Daliņa stadionu un jauno vieglatlētikas manēžu. Hallieši piedalījās arī Valmieras 739. dzimšanas dienas svinībās, viesi devās pilsētas svētku gājienā un apmeklēja citas svētku norises.

Valmieras sadraudzības pilsētas Halles stends sestdien bija apskatāms arī uz Rīgas ielas, iepretim Jaunatnes centram «Vinda». Tur katrs, kas apstājās, varēja tuvāk iepazīties ar informāciju par Halli, kā arī dāvanā saņemt kādu pārsteigumu ar pilsētas simboliku.

LABI DRAUGI sagaidīti, lai pārrunātu izdarīto un dalītos iecerēs. Halles delegācijas pārstāvji mazā atpūtas brīdī kopā ar Valmieras Kristīgā žēlsirdības centra direktori Gaidu Pevko un labdarības virtuves darbiniekiem. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru