Jūlijs Cukurs

Jūlijs Cukurs

Veicināt piederības sajūtu

27.Septembris, 2022
PROJEKTS
Laikrakstā

Pagājušā gada septembrī tika izveidota Valmieras novada sporta pārvalde, par tās vadītāju tika izvēlēts dzimis un audzis valmierietis RIHARDS ZALTE. Pats sporta skolā izmēģinājis teju vai visus sporta veidus – bijis volejbolists, peldētājs, basketbolists, visilgāk futbolists, pēc tam pievērsies regbijam, diemžēl ceļgala traumas dēļ ilgstoša skriešana un lielas slodzes nu vairs neesot ieteicamas, taču iegūtā pieredze lieti noderot, amata pienākumus pildot.

Vēlētāju zināšanai

27.Septembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, šī gada 1. oktobrī, notiks 14. Saeimas vēlēšanas, kurās uz nākamajiem četriem gadiem būs jāievēl 100 parlamenta deputātu. Šajā dienā vēlēšanu iecirkņi Latvijā un ārzemēs vēlētājiem būs atvērti no pulksten 7 līdz 20 pēc vietējā laika. Kā līdz šim, balsot varēs jebkurā vēlēšanu iecirknī.

Būs jākalpo valstij

21.Septembris, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Krievijas iebrukums Ukrainā radījis draudus arī pārējo Eiropas valstu drošībai, tāpēc arī vēlēšanos iestāties NATO izteikušas Somija un Zviedrija, savukārt Latvija lēmusi par Valsts aizsardzības dienesta atjaunošanu jau no nākamā gada.

Nemirstīgo dzejas vārdu klausoties

20.Septembris, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Ceturtdienas pievakarē Valmieras integrētajā bibliotēkā notika kārtējais dzejas dienu sarīkojums ...un vārds ir nemirstīgs, ko vadīt bija uzticēts jaunajai dzejniecei un tulkotājai Agnesei Rutkēvičai, savukārt par atbilstošu muzikālo noskaņu parūpēties bija uzaicināts akordeona spēles virtuozs Māris Rozenfelds.

Bīstamie pagātnes liecinieki

8.Septembris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Šovasar pēc divu gadu ar pandēmiju saistīta pārtraukuma Latvijā ciemojās mazbērni, kas vecāku darba dēļ vēl gadu dzīvos un mācīsies Somijā.

Lai palīdzētu kārtot dokumentus

1.Septembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sekojot Naukšēnu apvienības pārvaldes vadītāja Jāņa Zumenta ieteikumam, esam iegriezušies nupat jaunās telpās atvērtajā klientu apkalpošanas centrā, kur mūs sagaida klientu apkalpošanas speciāliste ANTRA KRIEVĀNE: «Sajūtas, pārceļoties jaunajās telpās, protams, ir patīkamas.

Būt gataviem pat ļaunākajiem scenārijiem

24.Augusts, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Piektdien jau no deviņiem rītā Dikļu pils teritorijā uz reģionālo diskusiju par visaptverošu valsts aizsardzību pulcējās semināra dalībnieki no visas Vidzemes, lai kopā ar viedokļu līderiem pārrunātu Latvijas drošības un aizsardzības aktuālos jautājumus.

Kad situācija liek mainīt taktiku (1)

5.Augusts, 2022
Viesis
Laikrakstā

VALDIS DOMBROVSKIS pašlaik ir viens ietekmīgākajiem politiķiem Eiropā –Eiropas Komisijas izpildviceprezidents un Eiropas Savienības komisārs Urzulas fon der Leienas komisijā.

Kausi aizceļo uz Lietuvu

3.Augusts, 2022
Sports
Laikrakstā

Piektdienas pēcpusdienā Valmieras Jāņa Daliņa stadionā sākās  populārās un tradicionālās Valsts Prezidenta balvas izcīņas sacensības vieglatlētikā.

Ciemos pie tumšā medus "karaļa" (2)

2.Augusts, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirms pāris nedēļām Latviju aplidoja ziņa, ka konkursā Latvijas garšīgākais medus 2022 nominācijā tumšais medus par uzvarētāju atzīts Valmieras novada Naukšēnu pagasta biškopja RIMANTA GAIDAMOVIČA bišu ienesums, tāpēc atkal esam ciemos pie Rimanta, lai no paša pirmavota kaut nedaudz izdibinātu viņa panākumu noslēpumus.

Par ģēniju no "Kalāčiem"

1.Jūlijs, 2022
Viesis
Laikrakstā

Šobrīd, kad iestājusies ilgi gaidītā vasara un jau vairākus mēnešus atcelti visi ierobežojumi, reti kurš vairs grib atcerēties laiku, kad pat grāmatām bibliotēkās bija jāievēro karantīnas noteikumi, bet pie ieejas grāmatnīcā obligāti vajadzēja uzrādīt vakcinācijas sertifikātu.

Jurģi dienu pirms Līgo vakara

28.Jūnijs, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

«Šodien pirms Līgo vakara mums ir patīkamas sajūtas un labs garastāvoklis par padarīto darbu. Es saprotu, ka mūsu ambīcijas aug, brigādes sāk ievākties muižās, un šī būs pirmā Vidzemē un Valmierā, bet zinu, ka šī nav vienīgā muiža, kura atjaunota un būs Bruņoto spēku rīcībā, tā ka apsveicu jūs ar to, ka esat tikuši pie atjaunotām telpām. 

Derīguma termiņam izsīkstot

16.Jūnijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Kad ministri, Saeimas deputāti un prezidenti arvien biežāk sāk ciemoties novados un reģionos, tā ir zīme, ka tuvojas viņu derīguma termiņa beigas, savukārt partijas cenšas stiprināt savas rindas ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, kuri gaidāmajās parlamenta vēlēšanās varētu pildīt tā sauktās lokomotīves lomu veco, sagrabējušo vilcēju vietā.

Gribu, lai viņi muzicē

10.Jūnijs, 2022
Viesis
Laikrakstā

Saksofonists, diriģents un mūzikas pedagogs JĀNIS JANSONS ir dzimis valmierietis, taču viņa muzikālā karjera līdz šim veidojusies un attīstījusies citviet – Brenguļos, Strenčos, Kocēnos. Par to, kā tas tā dzīvē varēja gadīties, runājām nākamajā dienā pēc Vidzemes pūtēju orķestru koncerta Valmieras estrādē.

Skan ragu mūzika Vasarsvētkos

10.Jūnijs, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, 5. jūnijā Valmieras estrādē svētku ieskaņas koncertā pulcējās vairāk nekā 20 pūtēju orķestri no Valmieras, Dikļiem, Strenčiem, Rūjienas, Smiltenes, Cēsu novada, Limbažu novada, Rīgas, Valkas, Salacgrīvas, Alūksnes, Saulkrastiem, Inčukalna un Siguldas novada.