«Ziepju Pērles» – pārsteidzošas formas, krāsas un smaržas

- 26.Aprīlis, 2024
Mājā un sētā
Laikrakstā

Nesen, 9. aprīlī, Valmieras pils konferenču zālē 12 vietējie uzņēmēji un mājražotāji saņēma preču zīmes «Radīts Valmieras novadā» lietošanas tiesību apliecinājumus.

Viņu vidū bija arī Rūjienas mājražotāja, radošās darbnīcas «Ziepju Pērles» saimniece EVIJA SKRĪVELE. Ar Eviju iepazināmies pirms sešiem gadiem, kad viņa vēl tikai gatavojās kļūt par mājražotāju, tādēļ tagad, piesakoties ciemos, vēlējāmies uzzināt, kas paveikts.

Kā kurmītis pa pagrabiņu

«Agrāk strādāju sociālās aprūpes centrā «Rūja». Vajadzēja drosmi, lai stabilu darbu ar sociālajām garantijām nomainītu pret risku nodarboties tikai ar mājražošanu. Saņēmos! Sev un daudziem par pārsteigumu to izdarīju. Tiesa, uz to gāju mērķtiecīgi, jo paralēli algotajam darbam daudz līdzekļu pakāpeniski ieguldīju ziepju formās un materiālos. Tagad tādas formas ir uz pusi dārgākas. Sākotnēji adīju bērniem lācīšus, tamborēju, šuvu, gatavoju ziepes un cepu arī tortes. Tad paliku pie svarīgākā – dizaina ziepju gatavošanas, kur to praktiskais lietojums ir savienots ar vizuālu noformējumu.

NOTIKUMS. Evija Skrīvele nesen Valmierā, saņemot no pašvaldības vadības preču zīmes «Radīts Valmieras novadā» lietošanas tiesības. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Iraida - 30.Aprīlis, 2024 - 14:45

No Dieva dots talants un svètìts roku darbs!
Novèlu veiksmi arì turpmàk!

Pievienot komentāru