Skatāma jauna latviešu spēlfilma

- 21.Oktobris, 2022
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Trešdien, 19. oktobrī, Valmieras kinoteātrī «Gaisma» bija īpašais seanss filmai «Mīlulis», kurā varēja tikties ar filmas režisoru Staņislavu Tokalovu un galvenās lomas atveidotāju Kārli Arnoldu Avotu. Vispirms noskatījāmies filmu, pēc tam tika uzdoti jautājumi gan Staņislavam, gan Kārlim. 

Par pašu filmu: «Filma «Mīlulis» ir stāsts par jaunu, ambiciozu karjeristu Matīsu – sabiedrības mīluli, kurš nespēj vai neprot veidot patiesā mīlestībā balstītas, jēgpilnas attiecības ar citiem cilvēkiem.  Matīsa personīgajā dzīvē notiek traģēdija – nomirst viņa mīļotā sieviete, un viņš paliek viens ar viņas meitu un dārgu īpašumu. Saskarsme ar desmitgadīgo Paulu, par kuru galvenajam varonim pēkšņi jāuzņemas atbildība, viņu dziļi satricina un ļauj ieraudzīt sevi citām acīm, lēnām gaistot pašpārliecinātības bravūrai.»

Šī ir režisora Staņislava Tokalova otrā filma. Debijas filma bija «Tas, ko viņi neredz» – vairāk zinātniskās fantastikas virzienā veidots darbs. Pēc seansa Staņislavs Tokalovs atzina, ka filma «Mīlulis» ir ļoti personiska, uz viņa paša sajūtām un pieredzi balstīta.

PĒC FILMAS SEANSA. No kreisās: Staņislavs Tokalovs un Kārlis Arnolds Avots. Signes Grigules foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru