Savas dzīves noteicēja

- 20.Janvāris, 2023
Nedēļas nogale
Laikrakstā

«Tas ir tik patīkami – stāstīt par darbu, kas tev patīk! Un man patīk tā sajūta, ka pati sev esmu saimniece, pati plānoju dienu, ienākumus-izdevumus, brīvo un darba laiku, neesmu atkarīga no priekšnieka,» tā Tatjana, kas par savu darbu teju četrus gadus sauc plecu lakatu, kaklā sienamo lakatiņu tamborēšanu. 

«Esmu tamborējusi arī šalles, arī kādu galdautu, nezinu, varbūt vēl to darīšu, bet man patīk tieši lakati. Esmu pašnodarbinātā, par sevi stāstu sociālajos tīklos, un tamborētos lakatus pērk vietējie un ārzemēs. Retais gan nopērk sev, jo pārsvarā mani lakati tiek rūpēti dāvanām,» stāsta Taņa, rādot, cik raksti atšķirīgi, cik dzijas dažādas, kādas krāsu pārejas. 

Tatjana ir četrdesmitgadniece un neslēpj, ka vairākus gadus bijusi darba ņēmēja, bet vienmēr gribējies darīt kaut ko radošāk, vienmēr prāts tiecies pēc pārmaiņām. 

«Ar tamborēšanu nekas nesākās,» smejas Tatjana, jo dažus gadus viss radošums aizgājis apsveikumu, dekoru veidošanā, arī dāvanu saiņošanā. Sieviete piekrīt, ka arī šo darbu veikšanai vajag ķērienu, un viņai tāds bijis.

TAMBORĒTI LAKATI nav modes, bet ir gaumes lieta – par to pārliecināta zīmola «Laritas lakati» saimniece Tatjana Bespalova. Viņa lakatus tamborē, pati tos izrāda, lai klienti ierauga dažādību, kā arī to, ka rūpīgi tapušais lakats ir neatkārtojams aksesuārs. Foto no facebook.com/laritalakati


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru