Modē sauso ziedu kompozīcijas

- 17.Februāris, 2023
Nedēļas nogale
Laikrakstā

EVIJA KVINTO savā brīvajā laikā veido skaistas kompozīcijas no sausajiem un mākslīgajiem materiāliem. Viņas izveidotajā Facebook lapā «EVE flower art» pamanīju viņas veidotos darbus un aicināju Eviju uz sarunu par viņas hobiju. 

Pastāsti, lūdzu, kā viss sākās. 

Šobrīd esmu pilna laika mamma savai meitiņai. Kompozīcijas sāku veidot 2020. gada aprīlī, kad uzzināju, ka esmu stāvoklī. Man vajadzēja kādu nodarbi, kas mani piepildītu. Sapratu, ka man būs daudz brīvā laika, lai izpaustos radoši un pilnveidotu sevi. Pirmās kompozīcijas tapa meitiņas gaidīšanas laikā, un tā tas turpinājās. 

Es teiktu, ka šo hobiju atradu spontāni – pirms neilga laika biju beigusi florista kursus, bet man nebija domas, ka ar to varētu saistīt savu nākotni. Tajā laikā dzīvoju Valkā un vēlējos vienkārši savu sirdslietu. Izveidoju pirmo kompozīciju un domāju, vai cilvēkiem vispār kas tāds interesēs, jo mākslīgie ziedi raisa divējādas sajūtas. Lielākoties jau visiem vairāk patīk svaigie ziedi un augi. Tomēr pirmā kompozīcija ātri atrada savas mājas, jo patika, ka krāsas bija pieskaņotas interjeram. Tas bija dzinulis, kas mani mudināja turpināt darboties. Tā ir sava veida māksla, un es turpinu tajā attīstīties.

EVIJA KVINTO. Foto no personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru