Dažs labs pelnījis žagarus!

- 28.Decembris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vēl suverēna Burtnieku novada laikā pavisam ne vienkāršā un krietni ilgā laika posmā Valmiermuižā tapa bērnudārzs Burtiņš, pēc tam novada pašvaldība jau sāka domāt par piebūvi. 

Tobrīd lielākā problēma šķita finansējums... Taču, kad procesā, jau pēc Burtnieku novada iekļaušanās jaunajā Valmieras novadā, iesaistījās arī jaunā pašvaldība, izrādījās, ka ir vēl viena, ļoti nopietna problēma, kas būtiski traucē jau esošā bērnudārza kompleksa ekspluatāciju. Lūk, izvilkums no oficiālas informācijas: 

«Apsekojot pirmsskolas izglītības iestādes Burtiņš ēku un tai piegulošo teritoriju Valmieras novada Valmiermuižā, konstatētas būtiskas, ilgstoši neatrisinātas nepilnības gruntsūdeņu novadīšanas sistēmā. Tā rezultātā apkārtējā teritorija ir pārmitrināta un tiek bojātas 2014. gadā celtās ēkas konstrukcijas.

VIRS ZEMES VISS IR SKAISTI. Burtiņš ir moderns bērnudārzs, kurā ir pat savs peldbaseins. Taču izrādās, ka ūdens ir ne tikai peldbaseinā, bet arī ēkas pagrabā – krietni vairāk un postošāk, nekā to varētu vēlēties tikai pirms septiņiem gadiem uzceltā namā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Anonīms - 28.Decembris, 2021 - 10:36

Labāk painteresējaties kāpēc tik daudz darbinieku pamet to iestādi pēc kāda laika...vadība ir vnk..., bez komentāriem.

Viesis - 28.Decembris, 2021 - 11:12

In reply to by Anonīms

Tur Jums noteikti varu piekrist! Jātīra ir ne tikai pagrabi,bet, diezgan nopietni, arī administrācija. Savādāk nav jēgas piebūvei,jo nebūs kas strādā, ja nemainīsies vadība. Kā saka, zivs pūst no galvas.

Janka - 24.Augusts, 2022 - 17:26

Tur māsiņa ir vienkārši Briesmonis - piekasīsies neparko !!!

Pievienot komentāru