Atkal pie vecā labā Hovrana

- 30.Jūnijs, 2023
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Kā gan citādi, ja esam pie šī skaistā un zivīm bagātā Zviedrijas ezera jau ceturto reizi.

Iepriekš te, netālu no mazpilsētiņas Hedemoras, kas tikai 170 kilometrus no zviedru karalistes galvaspilsētas, bijām 2019. gadā. Šis tas pa šo laiku mainījies gan uz vietas, gan mūsu ierastajā copes komandā, kas šoreiz tikai piecu vīru sastāvā, gan – kas izrādās visai būtiski visas nedēļas garumā – arī mūsu kompānijas spicāko copmaņu tehniskajā aprīkojumā. 

Par tūristiem un velosipēdu

Vispirms nedaudz par ceļiem uz sauszemes un jūrā. Pērn izmēģinājām prāmja līniju Ventspils – Stokholma (faktiski tās priekšpilsēta), kas no loģistikas viedokļa mums, vidzemniekiem no Valmieras un Rīgas, ir pagalam neizdevīgs variants, jo pēc nokļūšanas Latvijas otrā galā (ar vai bez nakšņošanas) faktiski veselu nākamo dienu nākas bezjēdzīgi peldēt pa Baltijas jūru. Kopš kara sākuma Ukrainā no Rīgas uz Stokholmu prāmis vairs nekursē, tas – kā peldoša viesnīca ukraiņu bēgļiem – pietauvots Zviedrijā.

LAI DZĪVO JAUNAIS KARALIS! Iepriekšējais karalis, laivas otrā galā sēdošais Uldis, nupat godīgā cīņā apspēlēts par 2 cm, un Mārtiņš var triumfēt ar 107 cm garu Hovrana zaļsvārci nominācijā Lielākā līdaka. Starp citu, viņam arī otrs kauss – Lielākais asaris... 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru