Zelts un sudrabs Bertānu Valmieras basketbola skolai!

- 26.Aprīlis, 2023
Sports
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas nogale izrādījās dārgmetāliem bagāta Bertānu Valmieras basketbola skolas (BVBS) U16 vecuma grupas zēniem un meitenēm, kuri savos Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīros tika attiecīgi pie zelta un sudraba medaļām!

Basketbolisti sacentās Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā. Finālmačā sīvā cīniņā ar Rīga/Centrs vienaudžiem valmierieši, kuri regulāro čempionātu bija pabeiguši ceturtajā vietā, bija tuvu čempiontitulam jau pamatlaikā, taču rīdzinieki prata izkarot pagarinājumu. Otru iespēju mūsējie Rīgas puikām vairs nedeva, un zeltu savējiem ar izšķirošo soda metienu un 73:72 uz rezultātu tablo atnesa Markuss Sipko, kurš tika atzīts par finālturnīra vērtīgāko spēlētāju jeb MVP. Viņa sniegums finālmačā patiešām izcils – double-double ar 29 gūtiem punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un trim rezultatīvām piespēlēm, kas deva efektivitātes koeficientu plus 28.

ČEMPIONI KOPĀ AR ATBALSTĪTĀJIEM. BVBS U16 vecuma grupas zēni Rīgā izcīnīja LJBL čempionu zelta medaļas! Foto no BVBS arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru