"VTU Valmiera" – starp drošākajiem pasažieru pārvadātājiem

- 8.Decembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pasniegtas apdrošināšanas sabiedrības BALTA un Satiksmes ministrijas rīkotā ikgadējā konkursa Drošākais uzņēmuma autoparks 2023 balvas. 

Pavisam šogad starp 24 apbalvotajiem uzņēmumiem arī divi no Valmieras novada – bronzas godalgas SIA VTU Valmiera un SIA ZAAO.

Balvu svinīgajā ceremonijā Rīgā saņēma VTU Valmiera Pasažieru pārvadājumu daļas vadītāja Anda Liepiņa. Konkursa uzvarētājus sveica ilggadējais konkursa Drošākais uzņēmuma autoparks žūrijas priekšsēdētājs – BALTA Transporta produktu un risku parakstīšanas pārvaldes vadītājs Kristaps Liecinieks: «Tiem uzņēmumiem, kuri šajā konkursā piedalās atkārtoti, katru gadu ir, ar ko lepoties savā izaugsmē. Dalībnieki cenšas iegādāties arvien jaunākas, modernākas un ekonomiskākas automašīnas. Rūpīgi tiek aprēķinātas autoparka uzturēšanas izmaksas un izmantoti dažādi rīki, lai palielinātu efektivitāti un samazinātu izdevumus. Liela nozīme tiek pievērsta darbinieku labsajūtai, lai viņi justos novērtēti un rastos pēc iespējas mazāk grūtību veikt darba uzdevumus.

MŪSĒJIE – DROŠIE BRAUC! Trešdien rīta pusē Valmieras autoostā ieripo maršruta Cēsis – Valmiera buss VTU Valmiera krāsās. No pieciem ierindā stāvošajiem četri mūsējie, tikai viens – cēsnieks no uzņēmuma CATA. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru