Viesojoties Tiri

- 3.Maijs, 2024
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Kad aprīļa beigās devāmies ciemos pie kaimiņiem uz pilsētu Tiri (Türi – igauņu valodā), kas atrodas apmēram Igaunijas vidū, varēja tikai nopriecāties par labajiem ceļiem, kas bija kā izritināta plata josta.

Ja kāda bedre tikusi lāpīta, tad ielāps nav ticis uzlikts tikai uz pašas bedrītes, bet gan jaunais segums uzlikts lielākā ceļa posmā, lai to ielāpu nevar just. Šķiet, teju ikviens ir bijis Igaunijā un viņu ceļu kvalitāte vairs nevienu nepārsteidz, tomēr jāatzīst, ka ir patīkami braukt pa šādu ceļu. Baudot ainavas un apkārtējo vidi, nevar nepieminēt to, cik viss ir sakopts, un reti kur laukos ir tukšas, pamestas mājas, nemaz nerunājot par pilsētām. Ja māja jau nav sakopta, nokrāsota vai renovēta, pie tā cilvēki strādā, jo varēja redzēt diezgan daudz māju, kurām remontdarbi vēl ir tikai procesā.

TVAIKONIS KASPARS TIRI PILSĒTĀ. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
veerotaajs - 3.Maijs, 2024 - 15:44

Jūs pārlieku iedealizējat kaimiņvalsti. Pie mums viss nav slikti un atjaunotās neatkarības gados daudz kas ir paveikts. Arī Igaunijā pietiek nobraukt no galvenā ceļa, lai iekultos vēl lielākās šausmās kā Latvijā. Iesaku brīvdienās pārbraukt robežu pie Liljes. un Ieraudzīsiet graustu pie grausta.

Pievienot komentāru