Vidzemes pašvaldību pārstāvji apgūst Tartu pilsētas un apriņķa pieredzi par bioloģisko pārtiku izglītības iestāžu maltītēs

- 24.Aprīlis, 2024
Pie mums un citur
Laikrakstā

Vidzemes pašvaldību speciālisti, Vidzemes plānošanas reģiona (turpmāk – VPR) un Latvijas Lauku foruma pārstāvji devās pieredzes apmaiņas vizītē uz Tartu pilsētu un apriņķi Igaunijā.

Brauciena mērķis bija iepazīt un pārņemt kaimiņvalsts pieredzi iepirkumu organizēšanā izglītības iestādēs, kā arī bioloģisko pārtikas produktu iekļaušanā to ēdienkartēs, maltīšu plānošanā un pārtikas atkritumu samazināšanā.

Pieredzes apmaiņas brauciens bija iespējams, pateicoties ES programmas «Apvārsnis 2020» projektam CITIES2030 un sadarbībai ar Tartu apriņķa Attīstības aģentūru un Pārtikas tīklu. Vizītes dalībnieku vidū bija Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Saulkrastu, Siguldas, Valkas un Valmieras pašvaldību speciālisti. Braucienā piedalījās iepirkumu speciālisti un izglītības iestāžu vadītāji, kuri ikdienā strādā ar pārtikas produktu piegādes un ēdināšanas pakalpojumu iepirkumiem izglītības iestādēs, tāpēc viņiem bija īpaši vērtīgi uzklausīt igauņu pieredzi šajā jomā.

VIDZEMES PAŠVALDĪBU PĀRSTĀVJI pieredzes braucienā Tartu. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru