Vides resursi ir jātaupa

- 1.Marts, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas nogalē Valmierā notika Ekoskolu Ziemas forums. 

Valmierā bija ieradušies vairāk nekā 230 skolēni un skolotāji no visas Latvijas, lai piedalītos Vides izglītības fonda organizētajā pasākumā un sarunātos par klimata pārmaiņām, aprites ekonomiku, ilgtspējīgu mobilitāti, pārtikas sistēmām un videi draudzīgu dzīvesveidu. Notika lekcijas un praktiskās nodarbības. 

«Ļoti daudz iesaistīto, dažāda programma un pirmoreiz arī hakatons, kur jauniešiem reāli izaicinājumi no Valmieras novada pašvaldības, ZAAO, Vides aizsardzības fonda. Un domāju, ka šī ir un saglabāsies kā lieliska platforma, kur apmainīties viedokļiem, dalīties pieredzē, iegūt jaunas zināšanas, prasmes,» uzsvēra Vides izglītības fonda Ekoskolu programmas vadītājs Daniels Trukšāns un piebilda, ka trīs dienu laikā visi foruma dalībnieki tuvāk iepazinuši Valmieru un tās piedāvātās iespējas, arī vides risinājumus, notikušas lekcijas un praktiskās darbnīcas, bet foruma pēdējā dienā jeb finālā jaunieši prezentējuši savas idejas.

GAIDĪTS PASĀKUMS, jo tā ir ne tikai iespēja iegūt jaunas zināšanas, bet arī savstarpēji dalīties pieredzē par vides izglītības īstenošanu un videi draudzīga dzīvesveida veicinošām aktivitātēm, atrast jaunus draugus ar līdzīgām vērtībām. Valmieras pamatskolas komanda kopā ar līdzīgi domājošajiem pie ideju galdiņa. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru