Vēsturiskajā skrējienā krita rekordi

- 6.Jūnijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pusnaktī vēl Rīgā, bet agrā rītā stiprākie jau pieskārās Sv. Sīmaņa baznīcas kliņķim. Skrējiensoļojuma Rīga – Valmiera dalībniekiem aiz muguras bija 107 kilometri. Emocijas – no asarām līdz dejām. 

Skrējiensoļojums Rīga – Valmiera pēc tā atjaunošanas atzīmēja desmitgadi. Tā laikā noskaidro labākos 100 kilometru šosejas skrējienā un uzvarētājus 107 kilometru labdarības ultramaratonā. 

Sestdienas rītā trešo reizi par čempionu abās distancēs kļuva Toms Komass. Bija ierasti skrējiensoļojuma dalībniekus Valmierā sākt gaidīt pēc astoņiem no rīta, un daudzi, kas paspēja redzēt unikālo finišu, bija priecīgi, ka, no rīta mostoties, ieskatījušies sociālajos tīklos, lai redzētu, cik tālu stiprie ļaudis jau tikuši. Pārsteigums bijis milzīgs, ka Toms Komass 100 kilometru šosejas ultramaratona līniju šķērsoja pēc 7 stundām 12 minūtēm un 49 sekundēm.

UZVARAS MIRKLIS, par kuru prieks tik daudziem, bet visvairāk Tomam Komasam un mazajam Eliasam. Toms teica, ka skrējiena laikā viņa galvā pārdomām nav vietas, bet finišā viņš vispirms gribējis satikt mazo puisīti un tikai tad steidzis pieskarties baznīcas kliņķim. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru