Vēlēšanu gada grūtie un šķībie lēmumi

- 20.Janvāris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Omikrons nupat nāk virsū kā melna nakts, taču ne mazāk aktuāla problēma šobrīd Latvijā ir iespējami ātrāka valsts atbalsta sniegšana saviem iedzīvotājiem situācijā, kad ne jau Latvijas vainas pēc pasaulē mākoņos uzlekušas dabas gāzes un elektrības cenas. 

Protams, te galvenā lemšana ir valdības rokās, pēcāk Ministru kabinetā prātu vētrās radīto vajadzēs atbalstīt arī Saeimā. Lietu kārtība jau izsenis skaidra un vēlēšanu gadā vēl izteiktāka: pozīcija kaut vai pati zāģēs sev kājai pirkstu nost, taču nekādā gadījumā necels saulītē kaut ko – pat valstiski derīgu, vienkārši un ātri izpildāmu – no opozīcijas puses nākušu. Nevienu lieku medāli pie krūts politiskajiem konkurentiem cīņā par vietu pie lielās siles! Tāpēc labāk garas runas it kā pareizajā virzienā nekā izlēmīga un ātra rīcība. Jo 2022. gada valsts budžetā nāksies papildus iegrābties šā kā tā.

Tāpēc viņnedēļ arī Liesmā pieminētā ekspremjera Māra Kučinska – kā zināms, 13. Saeimā opozīcijā esošās ZZS pārstāvja – likumdošanas iniciatīva tā arī palikusi bez tālāka pielietojuma, toties apkārt virmo gan puslīdz precīzi mērķētu, gan vienkārši gaisā par valsts naudu palaistu helikopteru idejas.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru