Vēlas grāmatu un iespēju ziedot

- 21.Jūlijs, 2023
Sabiedrība
Laikrakstā

Smiltenes pilsētas svētku laikā visgarākā rinda bija pie kāda maza galdiņa. Tur neko netirgoja, bet deva grāmatu ar autogrāfu. Vienīgais lūgums – cik kurš var atļauties un vēlas, ziedot īpašā kastītē Ukrainas bruņoto spēku atbalstam.

Nacionālo Bruņoto spēku majors, Zemessardzes štāba priekšnieks Jānis Slaidiņš sestdienas rītā jau pēc deviņiem sāka dalīt paša sarakstīto grāmatu "No Krimas līdz Marinkai". Nepagāja divas stundas, kad līdzpaņemtā grāmatu kaudze bija atdota lasītājiem. Ziedojumu kastītē krājās tik vajadzīgie eiro, lai jau augusta beigās, septembra sākumā varētu iegādāties dronus, ko majors pats nogādā Ukrainā turienes vienībām, kas jau gadu un piecus mēnešus cīnās pret Krievijas agresiju. 

"Neatceros vietu un laiku, kad tik garā rindā būtu stāvēts," teica vīrs no Apes, bet cits, kam grāmata jau bija rokā, tikai piebilda, ka gaidīšanu sācis jau no astoņiem rītā. Pirms vienpadsmitiem rindā jau sākās runas, ka diez vai grāmatu visiem pietiks, bet cilvēki teica: "Ja nebūs grāmatu, tāpat būs iespēja ziedot!"

RINDA, kurā cilvēki stāvēja ar prieku. Tāda Smiltenes svētku laikā bija pie galda, kur autogrāfus rakstīja majors Jānis Slaidiņš, bet tie, kas vēlējās saņemt grāmatu par ziedojumiem, to arī saņēma. Ilzes Kalniņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru