Varam ziedot ar prieku

- 18.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmierieši, novada ļaudis un kaimiņi pašlaik var sarosīties un ziedot Ukrainas pilsētas Trostjaņecas iedzīvotājiem un iestādēm, lai pilsēta, kas mēnesi bijusi okupēta, bet tagad atbrīvota, var atgriezties normālā ikdienas ritmā.

«Dažus ziedotājus jau esam satikuši. Valmierieši ir ziedojuši mājsaimniecībām vajadzīgo: ledusskapi, mikroviļņu krāsni, gultas veļu, spilvenus, bet vajadzīgā, ko mums kopā jāpacenšas sarūpēt, vēl ir ļoti daudz,» pastāstīja SIA «Valmieras namsaimnieks» valdes loceklis Ilmārs Skādulis, rādot lietas, kas jau uzreiz tiek šķirotas, liktas kastēs, lai pēc pāris nedēļām vajadzīgās lietas varētu vest uz Ukrainu. 

Valmieras novada iedzīvotāji un uzņēmumi ir aicināti piepildīt kravas sūtījumu ar Trostjaņecas pilsētas slimnīcai, komunālajam uzņēmumam un iedzīvotājiem nepieciešamām lietām. Un vajadzību saraksts ir ļoti garš.

Trostjaņecas pilsētas slimnīcai vajag 250 gultasveļas komplektus, 100 spilvenus un segas, tikpat vannas un roku dvieļus, tiek lūgti arī televizori, datori, ledusskapji, veļasmašīnas, elektriskās tējkannas.

«PAĻAUJAMIES, ka valmierieši un novada ļaudis būs saprotoši un rosīgi, saziedojot vismaz mazās lietas,» pārskatot līdz šim atbalstam sarūpēto, saka SIA «Valmieras namsaimnieks» valdes loceklis Ilmārs Skādulis. I. Kalniņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru