"Valmieras stikla šķiedrā" – jau ceturtā stikla kausēšanas krāsns!

- 25.Jūlijs, 2023
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Investējot vairāk nekā 15 miljonus eiro energoefektīvos risinājumos un nodrošinot vairāk nekā 50 jaunas darbavietas reģiona iedzīvotājiem, akciju sabiedrības Valmieras stikla šķiedra ražotnē pabeigta otrās augsta silīcija oksīda satura stikla kausēšanas krāsns būvniecība.

Tā darbosies līdztekus jau divām esošajām E-stikla un vēl vienai augsta silīcija oksīda satura stikla kausēšanas krāsnij. 14. jūlijā tika uzsākta jaunās krāsns sildīšana, lai to sagatavotu stikla šķiedras ražošanas uzsākšanai un jau augusta sākumā tā varētu nodrošināt augstvērtīgus eksporta produktus ārvalstu tirgiem. 

Eksportē vairāk nekā 95% produkcijas 

Par to gandarīts akciju sabiedrības Valmieras stikla šķiedra valdes priekšsēdētājs Stefans Jugels

"Mēs esam vienīgais Rietumu piegādātājs augstas temperatūras noturības stikla šķiedras produktiem. Mūsu klienti, sekojot līdzi kara izraisītajām sekām uz pasaules politiskās skatuves un saskaroties ar nedrošām produkcijas piegādes alternatīvām no sankcijām pakļautajām teritorijām un valstīm, kuru politiskie un ekonomiskie plāni ir apšaubāmi, meklē ilgtspējīgu piegādes ķēdi Eiropā. Redzot augošo pieprasījumu, mēs šobrīd palielinām savas ražošanas jaudas, lai spētu apkalpot šo tirgus sektoru."

KOPĀ ARĪ SVĒTKOS. Valmieras stikla šķiedras strādājošo kolektīvs ne tikai čakls darbā, bet arī kopā svin svētkus savai pilsētai, vienojoties kopīgā gājienā. Neliels fragments no akciju sabiedrības – Valmieras 740. dzimšanas dienu svinību galvenā atbalstītāja – darbinieku kolonnas piektdienas vakarā svētku gājienā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru