Valmieras Mūzikas skolas koris no Itālijas pārved augstāko apbalvojumu

- 21.Aprīlis, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Ar sagaidītāju gavilēm un pašu koristu gandarījumu par iegūto Grand Prix mājās no Itālijas atgriezies Valmieras mūzikas skolas koris SolLaRe.

3. Starptautiskajā Mikelandželo konkursā, kas notika Florencē, koristi pavadīja piecas dienas (12. – 17. aprīlis), koncertējot baznīcās un ar savu sniegumu apžilbinot starptautisko žūriju, kas par izcilību korim piešķīra ne tikai augstāko balvu, bet arī visus iespējamos diplomus dažādās citās nominācijās. 

«Koris ir ar ļoti lielu jaudu un pieredzi, un, salīdzinot repertuāru, kāds bija Pasaules koru olimpiādē, kurā pirms pandēmijas 2019. gadā SolLaRe piedalījās, šajā konkursā tas bija vēl nopietnāks un sarežģītāks,» atzinīgi saka Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba. «Bērni ir pasakaini pastrādājuši un ne velti ieguvuši visas iespējamās balvas. Šādi panākumi dod iekšēju pacēlumu, vēlmi neapstāties un aizvien pilnveidoties. Mēs lepojamies ar kora diriģenti Irēnu Zelču, kura arī konkursā ieguvusi labākās diriģentes titulu, un lielisko koncertmeistari Līgu Ivāni!»

KORISTU BALSIS Florences katedrālē apliecina, ka Dieva vārds ir mūžīgs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru