Valmierā krīt arī liepājnieki

- 24.Septembris, 2024

Piektdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti sekmīgi turpināja ENBL turnīrā otrdien iesākto uzvaru ceļu, pirmajā jaunās sezonas Optibet Latvijas – Igaunijas čempionāta spēlē savā laukumā pieveicot allaž principiālos pretiniekus liepājniekus.

Valmiera Glass/ViA – BK Liepāja 80:63(22:13, 23:16, 11:19, 24:15)

Viesiem tāpat kā mājiniekiem šosezon gan pamatīgi mainījies sastāvs, gan arī ambīcijas nav gājušas mazumā. Taču liepājnieki vadībā piektdien netika ne reizi.

Kaut arī starta piecnieka, iespējams, skarbākais valmieriešu aizsargs Ozers jau pāris minūtēs tiek pie divām piezīmēm, krampēšanu mūsējie tāpēc nemazina, un 4. minūtē Ate pie centra līnijas izģērbj ciemiņu līderi Ķilpu, aizskrienot vienatnē uz viesu grozu – 10:4. Turpinājumā mājinieku pārsvars palielinās, turoties 10 punktu robežās, 9. minūtē ar pārsistu uzaci pēc paša nopelnītas piezīmes (!?) malā dodas Kohs. Ar vienīgo trāpīto trejaci pirmajā ceturtdaļā liepājnieks Vitoļskis 10 minūtes pabeidz ar 9 punktu pārsvaru valmieriešu labā – 22:13. Mūsējie aizmetuši garām vairākus brīvus metienus no grozapakšas.

MILŽU CĪŅA! Valmieriešu garākais leģionārs Kahils Spīrs pret pašmāju basketbola audzēkni Rinaldu Mālmani šosezon BK Liepāja sastāvā. Foto no Valmiera Glass/ViA arhīva