Tikai par punkta tiesu, taču uzvar "Opel Mokka"!

- 9.Februāris, 2022
Rūcamlapa
Laikrakstā

Kaut arī Latvijas Gada auto 2022 tituls tika piešķirts jau 20. janvārī, tomēr Rūcamlapa, kurā parunāt par jauno karali, iznāk tikai šodien, kad uzsaucam uzvarētāju, un tas ir Opel Mokka!

Jāteic, ka šoreiz konkursa Latvijas Gada auto 2022 galveno titulu opelītis izcīnīja sīvā konkurencē, ar žūrijas duča sabalsotajiem 53 punktiem tikai par riepas tiesu jeb punktu pārspējot otrās vietas ieguvēju Renault Arkana (52). Starp septiņiem finālistiem, kurus testa braucienu laikā izvēlējās no 28 konkursam pieteiktajiem jaunāko auto modeļiem, trešo vietu ieguva Cupra Formentor (48), ceturtā vieta Škoda Enyaq iV (46), piektā Nissan Qashqai (36), sestā Hyundai Ioniq5 (35) un septītā – Citroën C4 (30).

Konkursa Latvijas Gada auto organizators Māris Ozoliņš: «Tik blīvs žūrijas balsojums ir pirmo reizi konkursa vēsturē, tikai viens punkts atdala pirmo vietu no otrās un tikai četri punkti otro vietu no trešās. Tas tiešām ir ļoti blīvi, tomēr, analizējot rezultātus padziļinātāk, redzams, ka no 12 žūrijas biedriem Opel Mokka saņēma visvairāk maksimālo punktu skaitu, proti, piecas reizes, bet otrās vietas ieguvējs Renault Arkana – tikai trīs reizes. Konkurence šogad bija ļoti sīva, apsveicu konkursa uzvarētāju un nomināciju laureātus!»

OPEL MOKKA. Foto no Latvijas Gada auto 2022 arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru