"Tesla" konveijers Eiropā tūlīt sāks darboties!

- 9.Marts, 2022
Rūcamlapa
Laikrakstā

Kā savā Twitter kontā nesen palepojies Īlons Masks, viņa lolojums – elektromobilis Tesla – nu jau pilnīgi oficiāli bez aizokeāna ražotnēm tagad dos darbavietas un darbinās arī pirmo rūpnīcu Eiropā. Tā atrodas Vācijā – Grīnsfeldē netālu no Berlīnes un nes Gigafactory 4 vārdu. 

Ceļš līdz Tesla konveijeram Eiropā nebija viegls. Jau būvniecības procesā nācās saskarties ar sabiedrības protestiem – kā latvieši savulaik pretojās dāņu cūku fermām savā zemē, tā vācieši, vispirms jau no zaļā flanga, iestājās pret auto rūpnīcas būvi: tika iesniegta prasība tiesā par mežu izciršanu celtniecības vietā, apvainojot projekta īstenotājus par nehumānu attieksmi pret faunu un neatbilstošu cauruļu izmantošanu rūpniecisko notekūdeņu novadīšanai, kas varētu izraisīt dzeramā ūdens kvalitātes pasliktināšanos. Nu, pilna protestu buķete!

EIROPĀ RAŽOTS. Jau tuvākajā laikā šo kompakto krosoveru Tesla Model Y sāks ražot tepat Vācijā, tātad šis pasaulē iecienītais elektromobilis pie pircējiem vairs nemēros tālu ceļu pāri okeānam un būs ar atzīmi Made in Germany. Foto no Digit News


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru