Tāds miers – un manējais!

- 26.Maijs, 2023
Mājā un sētā
Laikrakstā

Pērn notika Valmieras novada pašvaldības izsludinātā akcija «Tavs ieguldījums ainavā», kuras rezumējums un pateicību izteikšana vairākās kategorijās konkursa dalībniekiem noritēja rudenī.

Nominācijā «Novada daiļdārzs» pateicību saņēma arī Vecates pagasta «Ežu» saimniece GUNTA KRASTIŅA un viņas ģimene. Kad nu Latvija zied un smaržo, «Liesma» pieteicās ciemos uz «Ežiem».

Cieņa – Latvijas, Ukrainas, ES, Dānijas un Jaunzēlandes karogiem

Kad intervijai norunātajā laikā piestājam pie lauku sētas un zemnieku saimniecības «Eži» iebraucamajiem vārtiem, pirmo pārsteigumu sagādā pie māju nosaukuma piestiprināti vairāku valstu karogu krāsās noadīti nelieli vimpelīši. Kad esam sasveicinājušies ar Guntu un mājas uzticamo sargu – vilciņu Niksonu, pajautājam arī par karodziņiem. 

«Saimniekot šeit – vīra Egila Krastiņa vectēva zemē un mājvietā – sākām kā Breša zemnieki, tātad vairāk nekā pirms trīsdesmit gadiem. Tajos bijuši vairāki saim­nieciskās darbības mēģinājumi, taču, laikam ritot, no daudz kā esam atsacījušies. Mēs ar vīru esam mežsaimnieki, strādājam algotu darbu uzņēmumā AS «Latvijas valsts meži».

«EŽI» – MĀJA NO ZIEDOŠĀ ĀBEĻDĀRZA. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru