Svinīgā pasākumā pateicas skolotājiem

- 11.Oktobris, 2023
Izglītība
Laikrakstā

«Skolotāji, es apbrīnoju jūsu milzīgo pacietību un neatlaidību, dienu no dienas skaidrojot mūsu bērniem pasaules lielās patiesības un palīdzot izprast pašiem sevi.

Apbrīnoju jūsu radošo izdomu un erudīciju, atbildot uz skolēnu āķīgajiem jautājumiem un rodot jaunas pieejas mācību satura pasniegšanā. Es redzu, ka savu darbu veicat atbildīgi un no sirds, jūs sniedzat ne vien zināšanas, bet arī cilvēcisku atbalstu, draudzīgi iedrošināt un uzmundrināt, kad tas nepieciešams,» uzrunājot pedagogus, pauda  Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. Valmieras novada pašvaldības apbalvojumu «Balva izglītībā 2023» par nozīmīgu personisko ieguldījumu pedagoģiskajā darbībā un sasniegumiem izglītībā saņēma 62 laureāti.

ATZINĪBAS RAKSTUS no Izglītības un zinātnes ministrijas par būtisku ieguldījumu pedagoģiskajā darbā pasniedza Valmieras Valsts ģimnāzijas pedagoģei Ritai Skarai-Mincānei, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas pedagoģei Mārai Ozolai, Valmieras Viestura vidusskolas pedagogiem Inai Grāvītei, Robertam Segliņam un Andrigai Lozdai, Valmieras 5. vidusskolas pedagoģei Ingai Eicēnai un direktora vietniecei izglītības jomā Antrai Savelei, Valmieras sākumskolas pedagoģei Martai Kaksei un Valmieras Pārgaujas sākumskolas pedagoģei Ingūnai Gruntmanei. Raivo Sarelainena foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru