Strīdi un pārsūdzības būs arī turpmāk

- 31.Janvāris, 2023
Laikrakstā

Ar Liesmu pēc teju piecu gadu pārtraukuma aci pret aci sarunā KRISTIĀNS GODIŅŠ, valsts SIA Autotransporta direkcija valdes priekšsēdētājs.

Vai šobrīd mēs pilnīgi un galīgi varam apgalvot, ka VTU Valmiera ir vinnējusi loti Valmiera, Valka, Smiltene? 

Pirmkārt, Iepirkumu komisija ir atzinusi, ka VTU Valmiera ir uzvarējusi attiecīgi Valmieras, Valkas, Smiltenes loti. 20. janvārī par to ir parakstīts un noslēgts līgums. Šobrīd uzņēmums jau atrāda pirmos autobusus, kurus plāno iesaistīt pat arī ātrāk jau īstermiņa līgumā, bet tie autobusi tiks izmantoti arī ilg­termiņa līgumā. Komisija attiecīgi skatās, vērtē, vai atbilst tam, kas tika solīts attiecībā uz aprīkojumu, pielāgotību un visu pārējo. Tā kā VTU Valmiera ir līguma partneris pasūtītājam par pārvadājumu veikšanu, uzņēmums pats ir vērtējis, kurā brīdī ir gatavs uzsākt, un ir norādījis, ka ir gatavs uzsākt ar 2024. gada 1. jūliju ilgtermiņa līguma izpildi.

KRISTIĀNS GODIŅŠ.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Garijs - 31.Janvāris, 2023 - 11:50

Godiņa kungs ! Un kā būs ar šiem negodīgajiem pārvadātājiem kuriem uzlikta soda nauda ? Vai ar šiem pārvadātājiem būs pārsūdzības un tiesāšanās gadiem un barosim tālāk ar dotācijas naudu kura mums trūkst Valstij ? Vai kāds ir pārbaudījis līguma saistības nolikuma prasību izpildi ? Vajadzētu veikt pārbaudes šo uzņēmuma FILIĀLĒS kādos apstākļos strādā autobusu vadītāji ? Kādi pienākumi ir jāpilda 12-16 h maiņas garumā par kuru tiek veikta samaksa par 6-9 h ! Piemēram notiek ilgstoši tiesas procesi Jelgava-Dobele Jelgava- Talsi u.t.t. Bet viss bez izmaiņām !!!

zāģītis - 5.Februāris, 2023 - 21:56

Precīzi jautājumi un izvairīgas, neko konkrētu nepasakošas atbildes. Katrā ziņā, kundziņš lieliski izmanto iespēju manipulēt ar skaitļiem. Par norautajiem reisiem Ogres pusē tika minēts , ka esot izpildīti par 99.7%. Bet tiem cilvēkiem, kuri tajos rītos netika uz darbu, pie ārsta, tas bija vienīgais autobuss, un tad pieminēt skaitļus par garāku periodu ir ,maigi sakot, nekorekti! Tāpat pieminēšana, ka visvairāk neizpildītu reisu patreiz ir CATA, nav godīga.
Sanāk kā tai anekdotē par vīru un sievu, kad sieva taisnojas - bet vīriņ, kad tev bija slikti, es zupiņu uzvārīju. Uz ko šis atbild - nejauc lietu kārtību! Zupu tu man iedevi pa priekšu un tikai tad man palika slikti...
Ja šis kantoris, ar tirgus pārdali ko nosaukuši par konkursu, ir mērdējis pārvadātājus neziņā gandrīz četrus gadus, tad nav ko brīnīties, ka šoferi sāk meklēt drošāku darbu, jo cēsiniekiem nekas vēl nav beidzies. Un cik es zinu, kravas parkos šoferīši uz rokas saņem tādu pat ciparu kā autobusnieki "uz papīra"...

Pievienot komentāru