Startē Dienvidu industriālā maģistrāle

- 13.Decembris, 2022
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļā Valmierā sākās vērienīgā Dienvidu industriālās maģistrāles projekta realizācija.

Kā jau iepriekš Liesma ziņoja, tajā paredzēts pārbūvēt Linarda Laicena ielu, vienlaikus paralēli Vecajam dzelz­ceļam posmā no Linarda Laicena ielas līdz Cēsu ielai izbūvējot jaunu ielas posmu, kā arī rekonstruēt Cēsu ielu posmā no Vecā dzelzceļa līdz valsts vietējam autoceļam V185 (Valmiera - Cēsis). Šo darbietilpīgo un tehniski sarežģīto ceļu/ielu būves projektu paredzēts pabeigt jau nākamā gada decembrī.

Par naudas lietām. Dienvidu industriālās maģistrāles izbūve tiek līdzfinansēta no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta Dienvidu industriālās maģistrāles attīstība – Linarda Laicena ielas līdz zemes vienībai Vecais dzelzceļš pārbūve/izbūve, Cēsu ielas pārbūve no zemes vienības Vecais dzelzceļš līdz Valmieras pilsētas robežai darbības programmas Izaugsme un nodarbinātība ietvaros. Projekta kopējās izmaksas – 3462532,65 eiro, projekta kopējās attiecināmās izmaksas – 3294117,65 eiro, Kohēzijas fonda finansējums – 2,8 miljoni eiro.

TE BŪS PAGAIDU BRAUKTUVE. Piektdien rīta pusē šajā posmā – starp asfaltēto Cēsu virzienu Kaugurmuižas pusē un asfaltēto Valmieras virzienu pie iebrauktuves/izbrauktuves no Lodes ielas ēku kompleksa – ar ekskavatoru tika noņemta augu zeme, lai pēc tam uz grunts pamata veidotu transportam pagaidu ceļu. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru