Sporta zālei spāru svētki

- 26.Jūlijs, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Pirms vairāk nekā pusgada Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra topošās sporta zāles sienā tika iebūvēta kapsula ar laika liecībām un vēstījumu nākamajām paaudzēm, bet tagad no pamatiem ēka augusi augumā un skaidri redzams tās veidols. Aizvadītajā nedēļā jau tika nosvinēti sporta zāles spāru svētki.

"Pašlaik ir uzbūvētas ēkas nesošās konstrukcijas – sienas un uzslietas jumta spāres, ieklāta jumta membrāna, izveidotas durvju ailes, ir veikta grīdas betonēšana, kā arī iekšējo komunikāciju izbūve. Sākta logu ievietošana un ēkas siltināšana. Šobrīd pabeigti 70% no āra teritorijas labiekārtošanas darbiem. Drīzumā plānots likt jumta segumu, notiks ārējās un iekšējās apdares darbi un lifta uzstādīšana. Viens no noslēdzošajiem darbiem ir speciāli sportam paredzēta grīdas seguma ieklāšana," teikts Valmieras novada pašvaldības sagatavotajā informācijā.

Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs ir lielākā speciālās izglītības iestāde Vidzemē un otra lielākā šāda veida izglītības iestāde Latvijā. Skolā mācās 279 izglītojamie, tajā skaitā 94 audzēkņi apgūst speciālās pirmsskolas izglītības programmas.

PLAŠA UN ĒRTA būs jaunā skolas sporta zāle, kas būs kā bāze tam, lai vairāk nekā 200 audzēkņi varētu piedalīties kvalitatīvās sporta nodarbībās un sekmētos arī audzēkņu ar speciālām vajadzībām rehabilitācija. Foto no pašvaldības arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru