Spīdošs revanšs pret "Gulbenes Bukiem"!

- 16.Decembris, 2022

Otrdien Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņā Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti atbildes spēlē pret Gulbenes Bukiem ne tikai atspēlēja pirmajā mačā Gulbenē pašu nopelnīto 19 punktu deficītu, bet vēl sagādāja arī kārtīgu pārliecības rezervi pašiem sev priekšdienām, divu spēļu summā apspēlējot pretiniekus ar 165:136!

Valmiera Glass/ViA – Gulbenes Buki/BJSS 95:47 (18:19, 39:14, 26:11, 48:33, 21:3)

Ciemiņiem dažādu apstākļu pēc sastāvā trūka Bēta un Dilevkas, mājiniekiem apslimis bija komandas pirmais saspēles vadītājs Salenieks, toties sastāvā jau otro maču pēc kārtas bija ukrainis Tokovenko. Tiesa, 212 cm garais valmieriešu centrs tā arī laukumā netika.

Pirmā ceturtdaļa, iespējams, sanāca kā turpinājums sērijas pirmajai spēlei Gulbenē. Buki spēlēja droši un pārliecināti, realizējot savas metienu iespējas, kamēr mājinieki meklēja savu spēli. Kad grozā bija jau trešais gulbeniešu trejacis, pie 6:13 mājinieki gāja malā apspriesties. Vaičūns ar trejaci rezultātu pirmoreiz izlīdzināja vien pie 18:18, tomēr punktu pirmajām 10 minūtēm lika Bertānu basketbola skolas treneris Kohanovs, ar soda metienu atkal dodot punkta pārsvaru bukiem – 19:18.

REZULTATĪVS! Otrdienas mačā Edgars Kaufmanis (Nr.24) salādēja gulbeniešu grozā 18 punktus, tostarp realizēja četrus tālmetienus. Jāņa Lārmaņa foto