Spāru svētki ļoti nopietnai ražotnei

- 12.Septembris, 2023
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Pagājušajā ceturtdienā Valmieras Rūpniecības un eksporta parkā celtnieki svinēja spāru svētkus jaunajai ražošanas ēkai, kas top laukumā Rūpniecības ielā 1.

Patlaban jau izveidots ēkas nesošais karkass, pabeigta jumta konstrukcijas kopņu montāža un veikti citi nozīmīgākie būvdarbi. Ražotnes kopējā platība būs aptuveni 4100 kvadrātmetri. Plānots, ka Mārupes novada uzņēmums SIA PK serviss, kas atbilstoši iepirkuma rezultātiem un līgumam šeit veic būvdarbus, īstenojot dzīvē SIA AMB Design būvprojektu, savu darāmo pabeigs tā, lai darbu ražošanas ēkā varētu uzsākt jau nākamā gada pavasarī.

TOP RAŽOTNE. Šeit jau nākamgad darbu uzsāks visai Baltijai un arī Skandināvijai stratēģiski svarīgs mašīnbūves uzņēmums. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Viesis - 12.Septembris, 2023 - 20:33

KNAB sakratītais pīļu dīķis nozīmē ka J. Baika bandas nāsīs ievilktie 4 000 000 tiks ieturēti no labdarības projektiem. Vairs nekādu brīvpusdienu trūcīgajiem, "kroplīšu skrējienu" un NVO atbalsta...

latvietis dziļ… - 13.Septembris, 2023 - 11:21

Cerams, ka visu zinošais un visur klāt bijušais "viesis" vismaz kādu no paša pieminētajiem bandītiem būs vismaz pie deguna turējis konkrētajā situācijā. Ja ne - tad ar slima suņa murgiem nevajag plātīties!

veerotaajs - 13.Septembris, 2023 - 13:29

Re, latvieti, tagad Jūs varēsiet stāvēt un krist par lielkņazu gan murgos, gan realitatē. Un neskatoties uz Jūsu pūliņiem beigu beigās lielkņazs izrādīsies nevainīgāks par zīdaiņa čuriņu, bet Jūs kārtējo reizi paliksiet muļķos.

latvietis dziļ… - 13.Septembris, 2023 - 15:00

Vērotāja kungs, man nekur nav un nebūs jākrīt. Vienkārši mūsu tautā ir tāda atziņa, ka nevajag spļaut tajā akā, no kuras paši dzeram. Kvalitatīvu un tīru ūdeni. Tas tā - līdzībās runājot par Valmierā un novadā notiekošo. Ja kāds izslāpis pēc žurgas - uz priekšu!

veerotaajs - 14.Septembris, 2023 - 07:45

A.god. Latvieša kungs! Domāju, ka šoreiz Jūsu paustā atziņa nederēs. Jo tā aka nav pildīta ar tīru un kvalitatīvu ūdeni. Pie mums ir izveidojies tāds biznesa veids, kuru sauc pašvaldības deputāts un vietvaras funkcionāri. Liela ienākumu daļa ir no t.s. otkatiem. Šoreiz laikam kaut ko nepareizi sazīmēja, vai arī aizmirsa dalīties. Tagad iesaistīta Eiropas prokuratūra un šmuze sanākusi negribēti liela. Un rezonanse arī. Apskatiet šodienas Dienaskarikatūru ar jauno Valmieras ģērboni. Mūsu arogantā lielkņaza darbības raisa daudzus jautājumus uz kuriem nav atbildēts. Tas cilvēkos rada skepsi un neuzticību un viņi nepiedalās pašvaldību vēlēšanās. Pēdējās vēlēšanās piedalījās ļoti maz un ja parēķina tad sanāk, ka pie mums valda mazākums, kuru atbalsta vien apmērām ceturtā daļa iedzīvotāju. PIe tam redzot šos skaitļus var pieņemt, ka lielkņaza fani vispirms ir domes darbinieki un viņu ģimenes. Kā nekā garantēta stabila alga, neparko nav jāatbild. Vienīgais, ka nedrīkst izrunāties.

Pievienot komentāru