Spāru svētki jaunajai katlumājai

Vakar spāru svētkus svinēja Valmieras jaunās šķeldas katlumājas celtnieki Rietekļa ielā 1.

Kā jau tas pieklājas, ap desmitiem no rīta topošās ēkas korē, izmantojot pacēlāju, tika pacelts kārtīgs kronis. Celtnieku pašu darināto tradicionālo svētku dekoru pacēla un šobrīd augstākajā katlumājas punktā nostiprināja būvfirmas SANART darbinieks Ingus Specians. 

Svinīgajā brīdī klāt bija projekta vadītājs no SIA Adven Latvia puses Mārcis Smalkais, viņš sniedza nelielu ieskatu objekta attīstībā: 

«Darbi šajā objektā šobrīd notiek daudzmaz pēc plāna. Katlumājas aprises patlaban jau ļoti labi redzamas, faktiski šis ir pēdējais brīdis, pirms visu ēku ietērpt sienās. Šodien svinīgs spāru svētku brīdis, pēc tam jau visas darbības aizies katlumājas iekšienē, no ārpuses vairs neko daudz nevarēs redzēt. Tā ka šīs vēl ir dienas, kad visu rosību katlumājas iekšienē var apskatīt no malas.

KRONIS JAU KORĒ! Spāru svētku galvenais simbols jau piestiprināts savā vietā, Ingus Specians, pats ar pulti darbinot pacēlāju, pamazām dodas lejup. Pa to laiku darbi katlumājas jaunbūvē turpinās gan iekšpusē, gan ārpusē. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru