Sociālās uzņēmējdarbības stāsti

- 31.Marts, 2023
Sabiedrība
Laikrakstā

Labklājības ministrija kopā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju marta vidū Valmierā rīkoja informatīvu pasākumu par sociālo uzņēmējdarbību «Katrai problēmai ir rodams risinājums».

Šajā pasākumā Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija informēja par nozares jaunumiem, iespējām, un dalībniekiem bija iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par Sociālā uzņēmuma likumu, atbalsta veidiem, sociālā uzņēmuma statusa iegūšanas procesu un citām nozares aktualitātēm. 

Ar saviem pieredzes stāstiem dalījās Līga Broduža, sociālās uzņēmējdarbības vēstniece, sociālā uzņēmuma «Dabas zirgi» dibinātāja un vadītāja, Laura Žukovska-Supe, sociālā uzņēmuma «Mans peldkostīms» radītāja, un Ligija Frišfelde, «Valmieras zaļās skolas» vadītāja. 

«Dabas zirgi» ir pirmais sociālais uzņēmums Latvijā, kas rūpējas par zirgu labturību. Saimniecībā Ķekavas novadā tiek piedāvātas pastaigas un sarunas ar zirgiem, dzīvnieku «adoptēšana», zirgu priekšnesumi, jāšanas treniņi, kā arī telpu un āra teritorijas īre pasākumiem.

LĪGA BRODUŽA stāsta par «Dabas zirgiem». Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru