Sirsnīgas svētku dienas Matīšos

- 28.Decembris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ziemassvētki Matīšos silti un mīļi iesākās ar pasākumu  senioriem. Koncertu sniedza grupa Zelta kniede, ar savu priekšnesumu iededzot klausītāju sirdīs gaišas domas, prieku un mundrumu.

Bija ieradušies arī mazie rūķīši, kas dalīja  apmeklētājiem piparkūkas. Šogad tās pasākumam ziedoja SIA Veckaktiņi. Atzīstamies, ka bija mums arī karstvīns no SIA ORFEUSS. Šīs mazās dāvaniņas atgādināja Ziemassvētku sarīkojuma apmeklētājiem, ka senioru pasākuma atbalstītāji joprojām atceras, iedomājas par vecāko paaudzi un labprāt gatavi atbalstīt biedrības Matīšu seniori ieceres, pasākumus, projektus un citas aktivitātes. Kopš šīs vasaras biedrība Matīšu seniori ir starp Latvijas pensionāru federācijas biedriem, un tas uzliek zināmus pienākumus. Ziemassvētku laikā federācija sveic savus vokālo ansambļu sadziedāšanās festivāla un citu pasākumu ziedotājus, sponsorus un atbalstītājus. No Matīšu senioriem Ziemassvētku apsveikumiem siltas zeķes un cimdus uzadīja Amanda Priedīte, kas izpētījusi arī mūsu pagasta cimdu rakstus.   

BEŠĀ NEPALIKS NEVIENS! Mazie matīšnieki rāda Ziemassvētku vecītim, ko pa gadu iemācījušies no paciņu klasikas. Foto no Tautas nama arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru