Senioriem – siltas maltītes

- 4.Novembris, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Par biedrības «Kristīgais žēlsirdības centrs» darbību Liesma ir rakstījusi vairākkārt. Tur ir gan dienas centrs bērniem, tur arī tiek rīkota senioru klubiņa kopā sanākšana. Jau 22 gadus darbojas arī zupas virtuve, kas pabaro tos, kam tas ir vajadzīgs.

Tie ir cilvēki, kuri dažādu iemeslu dēļ nonākuši situācijā, kad nepieciešama palīdzība. Tagad jau kopš 2020. gada tiek īstenots projekts par siltu maltīšu piegādi senioriem. Atspēriena punkts bija Valmieras novada fonda Ziedotāju aplis, kurā saņēma finansējumu, lai varētu sākt darboties – tika iegādāti nepieciešamie trauki, izstrādāta loģistikas shēma, kā to visu darīt efektīvāk. Protams, arī piegādātas maltītes. Līdzekļi nebija bezgalīgi, un tad šo projektu atbalstīja gan Svētā Sīmaņa draudze, gan dažādas privātpersonas. 2021. gada otrajā pusē tika piesaistīts arī pašvaldības finansējums gandrīz sešu tūkstošu eiro apmērā, ar kuru pietika līdz gada beigām. 

Aicināju GAIDU PEVKO, biedrības «Kristīgais žēlsirdības centrs» vadītāju, uz sarunu par to, kā viņiem ir gājis šajā gadā.

GAIDA PEVKO, zupas virtuvē top borščs. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Lilija Mārtinsone - 8.Novembris, 2022 - 10:51

Apsveicu tevi un tavu kolektīvu - jums ir brīnišķīgi dievišķas Mīlestības praktiska darba augļi!!!

Pievienot komentāru