Seniori iesaistās pagastu dzīvē

- 16.Decembris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras novadā notikušas senioru domrades. Tās interesi raisījušas arī Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības iedzīvotājos. 

Aicinot seniorus nebūt kūtriem un pašiem iesaistīties savas apkaimes pilnveidošanā un uzlabošanā, šogad Valmieras novada fonds (VNF) īpaši mudināja vecāka gadagājuma cilvēkus iesniegt savas idejas VNF vietējo projektu konkursā «Sev, tev, novadam».

Domradēs, kas notika uz vietas pagastos, īpaši bija aicināti piedalīties seniori, kas vēlas kaut ko sakārtot vai pārkārtot, uzlabot savā pagasta centrā vai kam ir citas radošas idejas. 

«Tieši senioru līdzdalība ir nozīmīgs resurss vietējo kopienu attīstībā, iespēja pilnveidot vietējās sabiedrības dzīves kvalitāti,» pauž VNF pārstāvji, mudinot atcerēties, ka domražu devīze bija «No domām uz sarunām», bet, aprakstot idejas projekta ietvarā, jau iespējams arī piedalīties projektu konkursā un saņemt atbalsta finansējumu kādas brīnišķīgas idejas realizēšanai, kas jau būtu solis pretim tam, ka labā ideja noder pašam, līdzcilvēkiem un visam pagastam, arī novadam.

DOMRADES laikā vietējie iedzīvotāji akcentējuši vēlmi satikties, piedalīties radošās un praktiskās nodarbībās. Bijušas sarunas arī par to, kā uzlabot lauku cilvēku ikdienu lielā novadā. Foto no VNF arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru