SEB līzinga dienā Valmierā

- 31.Maijs, 2023
Rūcamlapa
Laikrakstā

Sestdien Valmierā pilsētas centra stāvlaukumā visas dienas garumā tīri labi sadzīvoja gan ierastie pilsētas apmeklētāji un vietējie ar saviem spēkratiem, gan SEB līzinga dienas patiešām vērienīgais piedāvājums – krietns pussimts pilnīgi jaunu automobiļu, kurus ikviens varēja izmēģināt, skrupulozi izskatīt un apčamdīt no iekšpuses un ārpuses, piedevām vēl noklausoties visu iespējamo informāciju gan no dīleru pārstāvjiem, gan no pasākuma vadītāja auto žurnālista Normunda Avotiņa.

Liesma šoreiz izmēģināja Latvijas Gada auto 2022 – Opel Mokka, pilnīgu šī gada tirgus jaunumu – Renault Austral un vēl pāris tautas līmeņa – cenā no 25 tūkstošiem eiro – kompaktklases automobiļus.  

Vēl neredzēts francūzis tā dēvēto pilsētas džipu jeb SUV saimē ar 1,3 benzīna turbo dzinēju ar 160 zirgspēku jaudu. Ar tā saucamo vieglā hibrīda sistēmu, kas palīdz samazināt CO2 izmešu daudzumu un attiecīgi arī nedaudz degvielas patēriņu. Taču ar elektrību mašīna pati nevienu brīdi nebrauc! Gada otrajā pusē Renault Austral sola piedāvāt arī pilnā hibrīda versiju ar 200 zirgspēku jaudu, kur jau tiešām pilsētas ciklā auto brauks ar elektrību.

JAUNS MODELIS. Renault Austral.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru