Sarkanbaltsarkano karogu tuvāk saulei nes

- 17.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Rīt ir Latvijas 105. dzimšanas diena. Latvijas sirdspuksti ir tās cilvēki – varoši, daroši, stipri. Lai kāptu Himalajos, ir vajadzīga griba un spēks, lai augšup, tuvāk lielajām virsotnēm nestu Latvijas karogu, vajag pārliecību, jušanu un mīlestību. 

«Es visiem un vienmēr saku šo domu: apskatiet pasauli, priecājieties, baudiet, bet mīliet, ļoti mīliet mūsu Latviju! Es piecdesmit četrus gadus braucu apkārt pa pasauli, kāpju kalnos, bet vienmēr saku, ka man patīk Latvija, un cilvēkus vedu kalnos, lai skatās, bet tad atgriežamies un mīlam savu dzimteni,» tā Laimonis Petrusevičs, kurš pasaules augstākajām virsotnēm, skaistākajām kalnu grēdām pretim droši vedis Latvijas ceļotājus.

LATVIEŠI, iepazīstot pasauli, ciešāk iemīl savu valsti. Te grupa no Latvijas, kas oktobra beigās spēra soļus Himalajos. Bariņā arī Laimonis un Inese. Bilde tapusi Manangā, kas ir galvenais aklimatizācijas punkts pirms Thorong La kalnu pārejas sasniegšanas. Latvijas karogs plīvoja arī tur, 5416 m v.j.l. augstumā, bet atpūtas punktā, kas zemāk, fonā varenā Gangapurna – 7455 m virsotne. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Rūta - 17.Novembris, 2023 - 17:51

Varenie kāpēji!Jūs karogu uznesāt tiešām augstu!’ Lepojos!!!

Skolnieciņš - 18.Novembris, 2023 - 22:45

Jaukus svētkus! 18.11.2023.

Pievienot komentāru