Saldenieki atkal piesmej Valmieru

- 17.Marts, 2015

Sestdienas vakarā ciemos atbraukušie BK Saldus basketbolisti VOC neļāva mājiniekiem izcīnīt vienpadsmito uzvaru Aldaris LBL, pilnīgi un galīgi norokot pat visteorētiskākos Valmieras treneru un spēlētāju sapņus šopavasar pacīnīties par valsts čempionāta medaļām. Puslīdz organizētas spēles mūsējiem nepietika pat pirmajai ceturtdaļai, nemaz nerunājot par visām 40 minūtēm. Komanda, kuras sezonas sākuma sastāvam bonusā vēl Latvijas izlases spēlētājs Šķēle, Lietuvas čempions Čižausks, amerikānis ar Francijas virslīgas pieredzi Dovers un LBL regulārās sezonas otrais rezultatīvākais vīrs Hērts, arī no ASV, zaudēja LBL pastarīšiem, komandai, kas lielākoties komplektēta no līgas spices komandām pāri palikušiem spēlētājiem un diviem parastiem amerikāņu leģionāriem. Tik tālu esam nodzīvojušies pēc pērnajā sezonā izcīnītās trešās vietas LBL regulārajā čempionātā! Tas gan notika cita galvenā trenera vadībā, starp citu, bez neviena leģionāra sastāvā...

Valmiera - BK Saldus 64:70 (21:19, 16:21, 17:18, 10:12)

Pats sākums iepriecina, jo visai ātri ar Dārgā un Hērta pūlēm tiek panākts 9 punktu pārsvars 14:5. Taču ar to arī viss beidzas. Jau drīz vairs tikai 14:12.  Mājinieku aizsardzība ir caura kā siets, uzbrukumā joprojām Čižausks spēlē viens un ilgi, bieži vien pārturot bumbu. Hērts viens pats medī punktus visu pārējo vietā, viņam jau pirmajās 10 minūtēs 12 punkti.