"Rubenes meitenes" – 14. reizi čempiones!

- 22.Aprīlis, 2022

Pagājušajā sestdienā Rubenes florbolistes Kocēnu sporta namā, ar 5:3 uzvarot Ķekavas Bulldogs/NND komandu, triumfēja ELVI florbola līgas finālā līdz trīs uzvarām ar 3:0, kļūstot 14. reizi par Latvijas čempionēm.

Rezultātu trešās minūtes sākumā no Lāsmas Ēveles piespēles atklāja Simona Grāpēna – 1:0 laukuma saimnieču labā. Pēc 7 minūtēm ķekavietes rezultātu izlīdzināja, taču priecāties viņām ilgi nebija lemts – 12 sekundes vēlāk Simona Grāpēna šoreiz no Martas Lības Zamecas piespēles atjaunoja vienu vārtu pārsvaru mājiniecēm. Vēl pēc pāris minūtēm uz rubeniešu vārtiem tika nozīmēts soda metiens, taču Līga Vancāne to nerealizēja.

Otrā perioda izskaņā Laura Gaugere no Simonas Grāpēnas piespēles mūsējo vadību vēl vairāk nostiprināja – 3:1.

Trešās trešdaļas vidū Ķekavas florbolistes vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču pēc 21 sekundes Lība Daija Mikova atjaunoja 2 vārtu pārsvaru mājiniecēm, bet vēl pēc 6 minūtēm Simona Grāpēna no Lauras Gaugeres piespēles palielināja mūsējo pārsvaru – 5:2. Pēdējā minūtē, spēlējot vairākumā, pretiniecēm izdevās vienus vārtus atgūt, bet tas arī bija viss, atlikušajās 17 sekundēs nekas vairs nemainījās un Rubenes meitenes varēja svinēt savu kārtējo valsts čempioņu titulu.

"RUBENES" meitenes līksmo kopā ar saviem uzticamajiem līdzjutējiem. Foto no floorball.lv