"Putniņos" būs pilnīgi jauns saturs

- 26.Janvāris, 2022
Valmierietis
Laikrakstā

Patlaban bijusī naktskluba Putniņi ēka Rubenes ielas un Ezera ielas krustojumā (Ezera iela 3), kuru tās pirmajā lietojuma variantā valmierieši ilgus gadus tautas valodā dēvēja par Putniņbāru, pamazām pošas savam otrajam pielietojumam. 

Te jau šovasar jūnijā durvis vērs mūsdienīga SIA Vidzemes Veterinārais serviss klīnika. 

Valmierieti sīkāk par šīm pārmaiņām informēja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Anete Zālīte: «Līdz šai idejai gājām ļoti ilgu un garu ceļu. Patlaban strādājam Patversmes ielā 11 īrētās telpās, taču jau kopš 2007. gada esam domājuši un plānojuši, tiekot līdz dažādām stadijām, paši par savām telpām. Nācies dažādu apstākļu dēļ apstāties, pat šo domu nolikt malā, taču atteikušies no tās neesam nekad. Bija doma uz mūsu uzņēmumam piederošas zemes būvēt jaunu ēku Ainažu ielā 1a, pat izstrādāts projekts, taču kopējās izmaksas izrādījās mums nepaceļamas. Bijām tur ieguldījuši daudz laika, domu un arī naudas, taču tas nebija velti, jo ļoti daudz no šī projekta vēlāk izmantojām.

VASARĀ BŪS. Apmēram tā jaunā SIA Vidzemes Veterinārais serviss klīnika izskatīsies jau šovasar, kad rekonstrukcijas projekts būs pilnībā realizēts.  Vizualizācija no projekta


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru